5. Sınıf Sosyal Bilgiler

5. Sınıf Sosyal Bilgiler

Editör Puanı: 3.5/5
3.5

Üye Puanı: 3.7/5

3.7

61 Üyenin Oyu

Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
151 / 65,575
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Kategori Sırası:
Ders Araçları #8

İlköğretim 5.sınıf programına göre hazırlanmıştır. Bir yılın tüm ders programını içerir. Bu yazılım; derslerdeki başarıyı artırır, Sosyal Bilgiler dersini sevdirir. Programın İçeriği; Konu Anlatımı, Bilgi, Etkinlikler, Atlas, Testler ve İnternet Bağlantısından oluşur. Konu anlatımı, konuya ait kısa bir animasyonun ardından çeşitli sorular sorulur. Bilgi, içerik yazı, ses ve animasyonlarla zenginleştirerek, en anlaşılır biçimde aktarılmıştır. Etkinlikler içinde oyunlar, albümler, okuma parçaları, etkinlikler bölümü içinde bulunmaktadır. Bu bölümde bilginizi ve kültürünüzü geliştirecek ve eğleneceksiniz.

Atlas bölümünde, öğrenciler coğrafya haritalarıyla Türkiye`nin fizikİ®, siyasi ve ekonomik özelliklerini incelerler. Testler bölümünde, her ünitede ön test ve son test bulunmaktadır.

Ünite başlıkları

Haklarımı Öğreniyorum
Adım Adım Türkiye
Bölgemizi Tanıyalım
Ürettiklerimiz
Gerçekleşen Düşler
Toplum İçin Çalışanlar
Bir Ülke, Bir Bayrak
Hepimizin Dünyası

5. Sınıf Sosyal Bilgiler için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda 5. Sınıf Sosyal Bilgiler crack, 5. Sınıf Sosyal Bilgiler serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.