AdwCleaner

AdwCleaner

4.113
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
9,268 / 800,053
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Antivirüs #4
Ana Ekran
Ana Ekran

Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlardan Temizlemek İçin Kullanabileceğiniz Faydalı Bir Yazılım

Bilgisayarımıza zaman içerisinde yüklediğimiz tüm uygulamalar ve yanlışlıkla sistemimize bulaşan adware ve malware benzeri zararlı yazılımlar, bir süre sonra maalesef yavaşlıklara neden olabiliyorlar ve bu zararlı yazılımlardan kurtulmak zaman zaman oldukça zor olabiliyor. Zira anasayfa değiştiren programlardan tutun da araç çubukları, veri hırsızlığı sağlayan uygulamalar ve pek çok diğer uygulama standart kullanıcıların kendi kendilerine kaldırabilecekleri kadar basit olmuyorlar.

Dolayısıyla bilgisayarlarımızı bu tip zararlı yazılımlardan korumak için kullanılabilecek programlar mevcut ve bu programlardan bir tanesi de AdwCleaner. Program bilgisayarınızı en kolay yoldan temizlemek için kullanabileceğiniz, arayüzü çok sade olarak tasarlanmış ücretsiz bir uygulama. Sahip olduğu tüm özelliklerin tek bir ekranda toplanması sayesinde bunlara erişirken bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Program taşınabilir ve böylece kurulum yapmadan direkt olarak flash disklerinizden kullanabilirsiniz. Fakat kendini kaldırma butonu da mevcut olduğu için bu butona basmadan önce dikkatli olmanız gerekiyor. Zira basıldığında program kendisini kayıtlı olduğu diskten sonsuza dek kaldırıyor ve yeniden indirmeniz gerekiyor.

Tarama işlemlerini başlattıktan sonra karşınıza sonuçlar gelecektir ve bu sonuçları inceleyebilir, kaldırılmasını istemediğiniz yazılımları ayırabilirsiniz. Zaman zaman bazı uygulamaların yanlışlıkla zararlı olarak görülmesi nedeniyle sonuçlar ekranında biraz seçici olmanızı öneriyorum.

Bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılım ve eklentilerden kurtulmak için kullanabileceğiniz etkili ve hızlı bir araç olduğunu belirtmek gerek. AdwCleaner ücretli veya çok karmaşık yazılımlardan sıkılanlar için denenebilir programlardan birisi.

 • Ziyaretçi
  AdwCleaner 4.104 için Ziyaretçi dedi ki;

  tesekürler emegi gecenlere Allah razı olsun

 • Erol Akkaya
  AdwCleaner 4.104 için Erol Akkaya dedi ki;

  Arkadaşlar V9 diye Bir Virüs Yazılımı sürekli bulaşır PC nize ve hiç bir program bu lanet virüsü bulamıyor hepsini kralını denedim yok en son çare windows update güncellemelerinden hariç manuel kurduğum indirdiğim tüm programları pc den kaldırdım c klasörden tek tek kalıntıları bulup sildim pc ye reset attım sonra yanlışlık ile sildiğim programları tekrar windows update den güncelleme yaparak pc nin ihtiyacı olan eksik programları geri yüklettim bu V9 virüsü özellikle ADOBE , OYUNLAR veya JAVA programı bu benzer manuel indirip kurduğunuz program dosyaları arasına exe dosya olarak gizleniyor bunu hiç bir virüs programı görmüyor görsede silmiyor ya format gerekir yada benim gibi tüm programları manuel silerseniz kurtulursunuz . Bende lisanslı KASPERSKY antivürüs var o bile bu V9 virüse çare olamadı ve bu yazılım site kuranların reklam aracı olarak kullanılıyor yanı V9 aracılığı ile google yerine size ya haber sitesi ya saçma sapan arama motorunu pc nize başınıza bela ediyor bunu antivürüsler virüs olarak algılamıyor benden tavsiye kesinlikle pc nize dosya paylaşım programı yüklemeyin özellikle internet dowloand meneger gibi onu yükledim başıma bela oldu ve diğer adobe uzantılı java uzantılı programlarıda yüklemeyin pc nizi windows update den güncelleyin ihtiyacı olan programlar pc yi çalıştırmak için ordan pc ye iniyor geri kalan yüklediğiniz programlar virüslerin evi saklanma yeridir hiç bir virüs programı bilmem ne bunlar virüse çare değil virüs algıladı gibi gözüken ama yinede pc nize bulaşmasını engellemeyen para kazanç programları saygılar ....

 • momo
  5
  - AdwCleaner 4.104 için momo dedi ki;

  tebrikler gerçekten çok iyi program pup falan her şeyi süpürdü

 • Ziyaretçi
  5
  - AdwCleaner 4.104 için Ziyaretçi dedi ki;

  çok faydalı teşekkürler. iyi bi temizleyici.

  Artı Yönleri: iyi Eksi Yönleri: yok
 • AYSEL ŞİRİN
  1
  - AdwCleaner 4.104 için AYSEL ŞİRİN dedi ki;

  AdwCleaner SAKIN İNDİRMEYİN PC ME FORMAT ATMAM GEREKTİ ONUN YÜZÜNDEN TEMİZLEDİKTEN SONRA YENİDEN BAŞLAT DEDİ BİLGİSAYAR AÇILMADI. C ve D KLASÖRÜNÜ TAMAMEN SİLDİ SAKIN İNDİRMEYİN.

AdwCleaner için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

AdwCleaner Ekran Görüntüleri

 • Ana EkranAna Ekran
 • Seçenekler 2Seçenekler

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AVG AntiVirus Free
  AVG AntiVirus FreeÜcretsiz Virüs Koruma Programı
 3. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı
 4. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 5. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı