AdwCleaner

AdwCleaner

4.208
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
12,499 / 1,041,199
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Antivirüs #2
Ana Ekran
Ana Ekran

Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlardan Temizlemek İçin Kullanabileceğiniz Faydalı Bir Yazılım

Bilgisayarımıza zaman içerisinde yüklediğimiz tüm uygulamalar ve yanlışlıkla sistemimize bulaşan adware ve malware benzeri zararlı yazılımlar, bir süre sonra maalesef yavaşlıklara neden olabiliyorlar ve bu zararlı yazılımlardan kurtulmak zaman zaman oldukça zor olabiliyor. Zira anasayfa değiştiren programlardan tutun da araç çubukları, veri hırsızlığı sağlayan uygulamalar ve pek çok diğer uygulama standart kullanıcıların kendi kendilerine kaldırabilecekleri kadar basit olmuyorlar.

Dolayısıyla bilgisayarlarımızı bu tip zararlı yazılımlardan korumak için kullanılabilecek programlar mevcut ve bu programlardan bir tanesi de AdwCleaner. Program bilgisayarınızı en kolay yoldan temizlemek için kullanabileceğiniz, arayüzü çok sade olarak tasarlanmış ücretsiz bir uygulama. Sahip olduğu tüm özelliklerin tek bir ekranda toplanması sayesinde bunlara erişirken bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Program taşınabilir ve böylece kurulum yapmadan direkt olarak flash disklerinizden kullanabilirsiniz. Fakat kendini kaldırma butonu da mevcut olduğu için bu butona basmadan önce dikkatli olmanız gerekiyor. Zira basıldığında program kendisini kayıtlı olduğu diskten sonsuza dek kaldırıyor ve yeniden indirmeniz gerekiyor.

Tarama işlemlerini başlattıktan sonra karşınıza sonuçlar gelecektir ve bu sonuçları inceleyebilir, kaldırılmasını istemediğiniz yazılımları ayırabilirsiniz. Zaman zaman bazı uygulamaların yanlışlıkla zararlı olarak görülmesi nedeniyle sonuçlar ekranında biraz seçici olmanızı öneriyorum.

Bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılım ve eklentilerden kurtulmak için kullanabileceğiniz etkili ve hızlı bir araç olduğunu belirtmek gerek. AdwCleaner ücretli veya çok karmaşık yazılımlardan sıkılanlar için denenebilir programlardan birisi.

 • hakan reşat
  5
  - AdwCleaner 4.208 için hakan reşat dedi ki;

  ALLAH razı olsun mükemmel bir program start searcları silmede reklamları kaldırmada artık reklam dosyalarını kaldırmada üstüne yok sonunda işe yarar adaö gibi program müthiş müthiş müthiş teşekkürler tamindir

  Artı Yönleri: her türlü reklam yazılımını kaldırıyor rahatsız edici artıkları yok ediyor Eksi Yönleri: hepsini imha ettiği gibi programın kendisi kaybuyor ama önemli bir sorun teşkil etmiyor
 • TeCh
  5
  - AdwCleaner 4.208 için TeCh dedi ki;

  Çok iyi bir program ancak portalsepeti,netmahal gibi "terminator" adwareleri durduramıyor. Onlar için derin bir işlem gerek. Onun dışında güzel

  Artı Yönleri: Adwarelerin % 90'ını bulabiliyor Eksi Yönleri: "terminator" adware bulamıyor, çevirisi kötü olduğu için kullanıcılar "temizleniyor" ve "kaldır" butonları arasında kalıyor (çözüm temizleniyor)
 • Emirhan Ağca
  5
  - AdwCleaner 4.208 için Emirhan Ağca dedi ki;

  Bu programla laptop bilgisayarımdaki virüsleri sildim. Gerçekten çok iyi bir program. Hem basit hem de çok güçlü bir program. Size şiddetle tavsiye ederim.

  Artı Yönleri: Hem basit hem de çok güçlü! Eksi Yönleri: Bilgisayara reset atmak zorunda kaldırıyor.
 • Hayırlısı
  AdwCleaner 4.208 için Hayırlısı dedi ki;

  Maşallah vallahi müthiş bir çalışma.

 • Kenan_g
  5
  - AdwCleaner 4.207 için Kenan_g dedi ki;

  Mystarsearch diye bir pislik iki gün pc.mi esir alarak kullanamayacağım hale getirdi. Eşimin diz üstünden Uzmanım.net'i ve o sayee AdwCleaner'a ulaşarak kurtuldum. Çok teşekkür ederim.

  Artı Yönleri: Tek kelimeyle Harika Eksi Yönleri: Bulamadım

AdwCleaner için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

AdwCleaner Ekran Görüntüleri

 • Ana EkranAna Ekran
 • Seçenekler 2Seçenekler

Antivirüs Popülerleri

 1. 360 Total Security
  360 Total SecurityÜcretsiz Antivirüs Yazılımı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 4. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı
 5. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı