Antensiz TV

Antensiz TV

3.3 (Windows)
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1,998 / 858,740
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
TV-Radyo #2
Antensiz TV
Antensiz TV Artı Yönleri
 • + Yüksek görüntü kalitesi
 • + Basit kullanım
 • + Sohbet imkanı
Antensiz TV Eksi Yönleri
 • - Donmalar gerçekleşebiliyor

Antensiz TV Sayesinde Bilgisayarınız Bir Televizyona Dönüşüyor!

Antensiz TV eğer bilgisayarınızı kullanarak televizyon seyretmek ve radyo izlemek isterseniz yararlanabileceğiniz oldukça kaliteli bir televizyon programı

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Antensiz TV programı temel olarak yüzlerce yerli ve yabancı televizyon kanalını, radyo kanalını bir araya topluyor ve favori dizilerinizi ve eğlenceli filmleri izlemenizi mümkün kılıyor. Antensiz TV sadece televizyon ve radyo izlemenizi mümkün kılan bir program da değil; program içerisinde birçok kullanışlı ek özelliğe yer veriliyor. 

Eğer futbol maçlarını takip ediyorsanız veya iddia, bahis gibi şans oyunlarını oynuyorsanız Antensiz TV'nin canlı skor özelliği oldukça hoşunuza gidecektir. Antensiz TV ile televizyon seyrederken veya radyo dinlerken bir yandan da maç sonucu takibi yapabilmeniz mümkün. Programın oldukça ilginç bir diğer özelliği canlı sohbet etmenize imkan vermesi.

Antensiz TV tam anlamıyla bir eğlence platformu olarak düşünülebilir. Program içerisinde farklıu oyunlara da yer veriliyor. Böylece reklam araları gibi sıkıcı bölümlerde oyun oynayarak zaman geçirebiliyorsunuz.

Antensiz TV ile kendi kanal listenizi oluşturabilirsiniz. Favori kanallarınızı bir araya topladıktan sonra kendi kanal listeniz oluşmuş oluyor. MMS kodunu bildiğiniz televizyon kanallarını Antensiz TV'ye ekleyebilmeniz de mümkün.

Antensiz TV içerisinde bulabileceğiniz özellikler bunlarla da sınırlı değil. Yemek tarifleri, HD ve stream video oynatıcı, Tamindir'e son eklenen programlar, eğitim videoları Antensiz TV içerisinde yer alan diğer kullanışlı özellikler.

Önemli! Programın kurulumu için bilgisayarınızda .NET Framework kurulu olmalıdır.

Antensiz TV için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

TV-Radyo Popülerleri

 1. EXARadyo
  EXARadyoRadyo Dinleme Programı
 2. Antensiz TV
  Antensiz TVİnternet Televizyon - Radyo Programı
 3. TV
  TVÜcretsiz Televizyon İzleme Programı
 4. SopCast
  SopCastOnline Video ve Ses Yayını Yapma Programı
 5. Smarttürk Web TV
  Smarttürk Web TVTV ve Radyo İzleme Programı

Antensiz TV Diğer Platformları