Audio MP3 WAV WMA OGG Converter

Audio MP3 WAV WMA OGG Converter

5.01
Editör Puanı: 4/5
4

Üye Puanı: 4.5/5

4.5

4 Üyenin Oyu

Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
148 / 134,056
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Kategori Sırası:
Format Dönüştürücüler #39
Program Arayüzü
Program Arayüzü

Audio MP3 WAV WMA OGG Converter programı sayesinde elinizdeki müzik dosyalarının formatlarını kolayca dönüştürebilirsiniz. Programın adından da anlayabileceğiniz gibi dört formatı destekleyen program, her ne kadar biraz eski tipte bir arayüze sahip olsa da görevini layığıyla yerine getirebiliyor.

MP3, WAV, WMA ve OGG formatları arasında dönüşüm yapabilen ve bunların hepsini birbirinin formatına dönüştürebilen programın bu deneme sürümünde maalesef her dosya türü için 10 adet dönüştürme sınırı yer almaktadır. Bu format dönüştürme işlemi özellikle farklı cihazlarınızda farklı dosya türleri oynatılabiliyorsa, yahut ses kalitesinden ödün vererek daha az yer kaplayan müzikler istiyorsanız işinize yarayacaktır.

Eğer programı kullanırken WMA formatına dair dönüştürme sorunları yaşarsanız, bu sorun WMA dosyasının korumalı olduğunu yahut bilgisayarınızda Windows Media Codec'in bulunmadığını göstermektedir. Korumalı dosyalar için bir çözüm olmasa da Windows Media Codec'i bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Müzikleri MP3 olarak bilgisayarınıza kaydedebilmek için MP3 indir sayfası içerisinde yer alan önermekte olduğumuz programı deneyebilirsiniz.

Audio MP3 WAV WMA OGG Converter için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Audio MP3 WAV WMA OGG Converter crack, Audio MP3 WAV WMA OGG Converter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Format Dönüştürücüler Popülerleri

 1. Free YouTube to MP3 Converter
  Free YouTube to MP3 ConverterYoutube Mp3 Dönüştürücü
 2. Format Factory
  Format FactoryÜcretsiz Format Dönüştürme Programı
 3. Total Video Converter
  Total Video ConverterTüm Video Formatlarını Dönüştürücü ve Oynatıcı
 4. Free Video to MP3 Converter
  Free Video to MP3 ConverterÜcretsiz Video MP3 Dönüştürücü
 5. Best MP4 To MP3 Converter
  Best MP4 To MP3 ConverterEn iyi MP4'ü MP3'e Çevirici