avast! Internet Security

avast! Internet Security

2014.9.0.2021
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
313 / 79,781
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista
Üretici:
Kategori Sırası:
İnternet Güvenliği #19
avast! Internet Security

avast! Internet Security sahip olduğu pek çok güvenlik mekanizması ile internet üzerinden bilgisayarınıza girebilecek tehditlere karşı iyi bir kalkan oluşturuyor. Sadece bir antivirüs değil aynı zamanda güvenlik duvarı, e-posta spam filtreleri ve daha güvenli online ticaret ve bankacılık işlemleri için de pek çok güvenlik katmanı bulunduran yazılım bilgisayarınızı hackerlara ve zararlı yazılımlara karşı korumanıza yardımcı oluyor.

avast! Internet Security yazılımın diğer sürümlerine ek olarak Güvenlik Duvarı ve Anti-spam özellikleri sunmakta. Hem online hemde offline güvenliğinizi sağlayan program sayesinde bilgisayarınız her zaman ve her yerde güvende olur. 

Özellikler

Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Gelişmiş!

Geliştirilen tarama özelliği sayesinde, bilgisayarınızda bulunan virüs, trojan ve kötü amaçlı hertürlü yazılımı tarama yapmak artık 2 kat daha hızlı gerçekleşiyor. İnternette gezinti yaptığınız siteler ve dökümanlarınız için gerçekleşen tarama işlemleri ise eskisine göre yaklaşık 10 kata kadar daha hızlı yapılabiliyor.

Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Gelişmiş!

Antivirüs programlarının neredeyse hepsi düzenli olarak veritabanlarını güncellerler. Fakat avast! Internet Security ile virüs veritabanları her gün güncellenere bilgisayarınızın daima güvende olmasını sağlar. Bilgisayarınız için tehdit oluşturabilecek yeni virüs ve diğer kötü amaçlı yazılımların güncellemesi düzenli olarak hergün yapılarak günde en az 250 virüs veritabanı güncellenmektedir.

Yükleme İşlemleri Gelişmiş!

avast! kullanıcılarının programı daha hızlı indirmesi ve yüklemesi düşünülürek tüm avast! antivirüs programlarının dosya boyutları yarı yarıya düşürülmüş. Diğer antivirüs programlarına göre daha ufak boyutlarda olan dosya büyüklüğü sayesinde hızlıca indirerek, programın kurulumunu tek bir tıklama işlemi ile kolayca yapabiliyorsunuz. Ayrıca avast! Internet Security'i indirip bilgisayarınıza kurulumunu tamamladıktan sonra program otomatik olarak gerekli güncellemeleri gerçekleştiriyor. Programın yeni sürümü çıktığında hemen tespit ederek kendini güncelleyen programın hem indirme, hem yükleme hemde güncelleme işlemleri eskisine göre çok daha kolay ve rahat.

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı Yeni!

Önceki sürümlerin sahip olduğu şık, başarılı ve etkileyici arayüzü, kullanıcıların yapmış olduğu geri bildirim ve yorumları göz önünde bulundurarak geliştiren avast! çok daha güzel, şık ve kullanımı kolay bir arayüz tasarlamış. Sahip olduğu tuşları basitleştirerek kolayca kullanmanız sağlanan programda, tüm ayarlar tekrar düzenlenerek tek bir çatı altında toplanmış.

Savunma Kalkanı Gelişmiş!

2014 versiyonu için tekrar tanımlanan savunma kalkanlarının sayısı 3 oldu. Bunlar Dosya Kalkanı, İnternet Kalkanı ve E-posta Kalkanıdır. Kalkanların sayısının düşmesi ortaya kullanımı daha kolay kalkanlar getirmiş. Genel olarak savunma kalkanları olarak adlandırılan bu gelişmiş koruma özellikleri ile bilgisayarınız her zaman kontrol edilerek tehdit altında olduğu zaman otomatik olarak korunacaktır.

SafeZone Gelişmiş!

SafeZone internet üzerinde daha güvenli alışveriş ve bankacılık işlemleri yapabilmeniz için geliştirilen oldukça başarılı bir sistem. 2014 versiyonu ile birlikte geliştirilerek kullanımı daha kolay ve daha başarılı hale getirilen SafeZone'u kullanarak güvenli bir şekilde internet üzerinden alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca eklenen beyaz liste özelliğini kullanarak favori alışveriş ve banka sitelerini kaydederek sonraki işlemlerinizi daha kolay ve hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli ve Özel Gezinti Yeni!

Yeni eklenen Do Not Track özelliği ile internet üzerinde gezinirken şirketlerin siz gezinirken sizin hakkınızda takip edebildiği bilgiler üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Yani internet üzerinde gezinti yaparken takip edilme mekanizmasını siz düzenliyorsunuz ve siz karar veriyorsunuz. İnternetteki gezintilerinizi daha özel ve güvenli kılan bu özellik sayesinde istemediğiniz takdirde nerelere giriş yaptığınızı ve nerelerde gezinti yaptığınızı kimse takip edemez.

Bulut Tarama Yeni!

Varolan bulut tarama özelliği tamamen yenilenerek geliştirilmiş. Yeni algoritması ve optimize edilmiş mekanizması sayesinde dosyaları birkaç taramadan geçiren avast! İnternet Security, şüpheli dosyaların kolayca bulunmasını sağlıyor. Önceki sürüme göre çok daha akıllı hareket eden teknoloji sayesinde ilerleyen süreçte karşılaşılabilecek durumlar için önceki analizlerde edindiği bilgileri kaydedip öğreniyor.

DeepScreen Yeni!

Tamamen yeni olan DeepScreen özelliği ile avast! İnternet Security, yeni ve bilinmeyen dosyalar hakkındaki kararları daha akıllıca yapıyor. Bazı yeni teknoloji özellikler ile güçlendirilen AutoSandBox ile güvenliğiniz emin ellerde.

Hardened Mod Yeni!

Hardened Mod özelliği ile avast! Internet Security 2014, bilgisayarınız üzerinde sadece bilindik ve güvenilir uygulamaları çalıştırmanızı sağlar. Otomatik olarak çalışan bu özellik sayesinde sizi tehdit altında bırakacak zararlı içeriğie sahip uygulamalar otomatik olarak çalışmaz. Özellik hakkında yapmak istediğiniz değişiklikleri Ayarlar menüsünden antivirüs sekmesi altından gerçekleştirebilirsiniz.

Disk Kurtarma Yeni!

avast! Internet Security ile bilgisayarınızın başına gelebilecek olası zararlı durumlar için bir Avast! yükleme dosyası oluşturarak USB, CD veya DVD üzerine kaydedebilirsiniz. Böylece bilgisayarınız zarar gördüğünde oluşturmuş olduğunuz kopyayı kullanarak Avast!'ın sizin yerinizie bilgisayarınızı eski haline getirmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik Duvarı Gelişmiş!

avast! İnternet Security sahip olduğu gelişmiş güvenlik duvarı sayesinde pek çok zararlı veya kötü amaçlı yazılımın bilgisayarınıza girmesini kolayca engelliyor. Önceki sürümlerinde başarıyla çalışan güvenlik duvarı, son sürümünde daha da geliiştirilerek kullanıcılarına daha güvenli ve sorunsuz bir bilgisayar ve internet kullanımı sunuyor.

Anti-Spam Gelişmiş!

Önceki sürümlerinde de başarıyla çalışarak intenmeyen e-postaları almanızı engelleyen Anti-spam özelliği sayesinde e-posta kutunuzda istemediğiniz ve sürekli sizi rahatsız eden e-postalardan kolayca kurtulabilirsiniz. Otomatik çalışarak spam e-postaları tespit eden vbve sizin adınıza işlem yapabilen özellik sayesinde e-posta işlemlerinizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


9.0.2021 güncellemesi ile gelen yenilikler:

 • Geliştirilmiş ürün güvenliği
 • Yükleme işlemlerine devam etme desteği eklendi
 • Antispam modülü için yueni bir antispam kütüphanesi dahil edildi
 • Açılan promosyon pencerelerini kapama seçeneği eklendi
 • Genel hatalar düzeltildi

Avast 2015 Release Candidate 1 Yayınlandı!

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan Avast 2015'in Release Candidate 1 sürümü yayınlandı. Avast 2015 ile birlikte tanışacağımız yeni özellikler aşağıdaki gibidir:

 • GrimeFighter Free ( Çöp dosyalarınızı düzenli olarak silecek ve sisteminizdeki gerekli ayarları yapacak ücretsiz bir özellik)
 • Ev ağı güvenliği ( Evdeki internet ağınızı kontrol ederek wifi durumunuzu, bağlı cihazları, modem ayarlarını ve şifrelerinizi güvende tutacak olan yeni özellik)
 • Güvenli DNS ( Sadece ücretli Avast versiyonlarında olacak olan yeni DNS servisi)
 • Akıllı Tarama ( Virüs, sistem, ağ ve yazılım güncellemeleri için talep edeceğiniz tüm taramalar için farklı sonuç ve öneriler sunulacaktır)
 • Yeni destek sistemi ( Ücretli kullanıcıların kullabileceği yeni bir yardım servisi ve ücretsiz kullanıcılara sunulan bilgi bankasının geliştirilmesi)

Avast 2015 İnternet Security Release Candidate 1'i indirmek için İndir butonunun altındaki alternatif indirme linklerini kullanabilirsiniz.

 • Adsız
  5
  - avast! Internet Security 2014.9.0.2008 için Adsız dedi ki;

  avast! İnternet Security
  1-) Üstün koruma
  2-)Oyun Modu
  3-)5 tane Koruma Kalkanı
  4-)Güvenli Banka Modu
  5-)Sandbox (Güvensiz uygulamaları kullanmak için)
  6-)Sistem kaynaklarını az kullanıyor.
  7-)Güçlü Güvenlik Duvarı
  Daha birçok özellik var.

  Artı Yönleri: Sayamayacağım kadar Eksi Yönleri: Deneme süresinin az olması (Tek eksi yön bu)
 • refoli2011
  avast! Internet Security 8.0.1483 için dedi ki;

  Peki Sınırsızmı lisansda denme sğrmğ diyorda 30 gün valanmı bana sınırsız olan bir avast var vede bedavası öenerebilirnmisiniz?

 • Ziyaretçi
  avast! Internet Security 8.0.1483 için Ziyaretçi dedi ki;

  Teşekkür ederim. ve avast çok güvenilir bir proğram

 • Captan34
  5
  - avast! Internet Security 7.0.1456 için dedi ki;

  ben daha önce avast free antivirüs kullanıyordum sonra internet security aldım ve şu an çok memnunum gerçek anlamda kapsamlı ve güvenilir bir koruma sağlıyor herkese tavsiye ederim

  Artı Yönleri: oldukça fazla Eksi Yönleri: eksi bir yönünü göremedim gayet başarılı
 • akkayaarif
  5
  - avast! Internet Security 7.0.1426 için dedi ki;

  son derece mükemel bir anti vürüs proğramıdır her kese tavsiye ederim demekte yarar vardır

  Artı Yönleri: her yanıyla mükemel Eksi Yönleri: hiç bir eksi yanını görmedim deneme süresi kısa

avast! Internet Security için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda avast! Internet Security crack, avast! Internet Security serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.