Avast Internet Security

Avast Internet Security

12.3.2279
Editör Puanı: 4/5
4

54 Kullanıcı: 4.5/5

4.5
Avast Internet Security
Avast Internet Security
Avast Internet Security
Avast Internet Security
Avast Internet Security
Avast Internet Security
Avast Internet Security
Avast Internet Security

İnternet Ortamında Karşılaşabileceğiniz Her Türlü Tehlikeye Karşı Sizleri Koruyacak Gelişmiş ve Etkili Bir Güvenlik Yazılımı.

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 5 ay önce

Avast Internet Security bilgisayarınızı hem yerel hem de online tehditlere karşı korumayı amaçlayan ve bu işte de bir hayli başarılı olan bir antivirüs yazılımı.

Avast Internet Security bilgisayarınıza gerçek zamanlı koruma sunarken bilgisayarınıza indirdiğiniz ve etkileşime geçtiğiniz dosyaları, arka planda çalışan hizmetleri ve yürütülen işlemleri denetliyor ve herhangi bir tehdit algılandığında bu tehdidin bilgisayarınızda değişiklik yapmasını engelleyerek size bilriimler sunuyor.

Avast Internet Security'nin virüs analiz yöntemi nitro güncellemesinden sonra köklü bir değişikliğe uğradı ve çok daha verimli bir hale geldi. Artık virüs taramaları bulut sistem üzerinde yapılıyor. Bu sayede işlemciniz ve RAM'iniz çok daha az seviyede kullanılıyor. Sonuçta bilgisayarınız uygulamaları çalıştırabilmek için daha fazla sistem kaynağına sahip oluyor.

Avast Internet Security'nin özelliklerine kısaca göz atalım:

Güvenlik Duvarı

Avast Internet Security'nin Avast Free Antivirüs ve Avast Antivirüs Pro'dan en büyük farkı bu özelliği. Avast Internet Security bu özellik sayesinde bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan dışarı giden verileri sürekli analiz ediyor ve hackerların bilgisayarınıza izinsiz erişim yapmasını engelleyebiliyor.

Secure DNS

Kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen hackerlar DNS ayarlarınızı değiştirebiliyorlar ve bu sayede sizi sahte sitelere yönlendirerek hesap bilgilerinizi ele geçirebiliyorlar. Avast Internet Security'nin Secure DNS özelliğiyle kullanıcıların DNS sunucusu ve bilgisayarları arasındaki veri trafiği kriptolanıyor ve dolandırıcılık girişimleri önlenebiliyor.

Sandbox

Bu araç sayesinde güvenli olup olmadığınız bir dosyayı sanal bir alan içerisinde çalıştırabiliyor, zararlı olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. Eğer dosya güvenliyse bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz. Eğer dosya tehdit içeriyorsa bu tehditten bilgisayarınıza zarar vermeden haberdar olabiliyorsunuz.

CyberCapture

Nitro güncellemesi ile birlikte gelen bu özellik virüslerin bulut sistem üzerinde tanımlanmasını mümkün kılıyor. Bu sayede bilgisayarınıza antivirüs veritabanı indirme derdinden kurtuluyor, en yeni tehditlere karşı anında koruma sağlayabiliyorsunuz. Bilgisayarınıza virüs tanımlama veritabanı güncellemesi indirmeden sürekli güncel olan bulut virüs tanımlama veritabanından faydalanabiliyorsunuz.

Geliştirilmiş Ev Ağı Koruması

Avast Internet Security işinizde veya evinizde kullandığınız yerel ağınızı sürekli denetlemenizi mümkün kılıyor. Bu sayede internetinizin kaçak kullanılmasını, ağınıza sızılarak kişisel bilgilerinizin çalınmasını önleyebiliyorsunuz. Avast Internet Security ağınızı analiz ederek bağlı cihazları listeleyebiliyor, yeni bir cihaz ağınıza katıldığında size bildirim gönderebiliyor.

SafeZone İnternet Tarayıcısı

Avast Internet Security ile birlikte kullanıcılara sunulan bu güvenli interent tarayıcısı bankacılık ve alışveriş işlemlerinizi güvenle yürütmenize imkan verebilmesinin yanında günlük ihtiyaçlarınızıı da karşılıyor. SafeZone alışveriş ve bankacılık sitelerinde verilerinize dış müdahale yapılmasını engelliyor, YouTube üzerinden vidoe indirmenize yardımcı oluyor ve reklam engelleme aracıyla birlikte geliyor.

Avast Browser Cleanup

Bu araç internet tarayıcılarınızı varsayılan ayarlarına döndürmenizi mümkün kılıyor. Ana sayfanızı ve arama motorunuzu değiştiren eklentilerden ve araç çubuklarından Avast Browser Cleanup ile kolayca kurtulabiliyorsunuz.

HTTPS Analizi

Avast Internet Security ziyaret ettiğiniz HTTPS protokolüne sahip siteleri analiz ederek tehlikelere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı değerlendirme yapabiliyor. Bankacılık siteleri ve sahip oldukları sertifikalar araştırılıyor ve beyaz listeler oluşturuluyır. Bu sayede dolandırıcılıklardan korunabiliyorsunuz.

Avast Şifre Kasası

Bu araç sayesinde size özel bir şifre kasası oluşturabiliyor ve bütün şifrelerinizi bu kasada güvenle saklayabiliyorsunuz. Kriptolanan kasaya belirleyeceğiniz ana şifreyle erişebiliyorsunuz. İnternet sitelerine girdiğinizde de her seferinde şifre girme derdinden kurtuluyorsunuz ve şifrelerinizin çalınmasının önüne geçebiliyorsunuz.

Avast Internet Security için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Avast Internet Security crack, Avast Internet Security serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
19 / 89,933
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
AVAST Software

İnternet Güvenliği Popülerleri

 1. Hotspot Shield
  Hotspot ShieldYasaklı Sitelere Giriş Programı
 2. VPN Unlimited
  VPN UnlimitedEngelli Sitelere Giriş Programı
 3. UltraSurf
  UltraSurfEngelli Sitelere Giriş, Çevrimiçi Güvenlik ve Gizlilik Programı
 4. ZenMate
  ZenMateÜcretsiz Proxy Programı
 5. Tor Browser
  Tor BrowserGüvenilir ve Anonim Web Tarayıcısı