30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun
Avast Pro Antivirus

Avast Pro Antivirus

2015 10.3.2223
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
94 / 333,737
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Antivirüs #35
Avast Pro Antivirus

Güvenilir ve Üst Düzey Koruma Sağlayan Bir Antivirüs Yazılımı Arıyorsanız Avast Pro Antivirus'ü Mutlaka Deneyin

İnternet güvenliği çağımızın en önemli konuları arasında yer alıyor. Kullanıcı sayısının milyonları bulması ve kişisel bilgilerin geçtiğimiz yıllara göre daha fazla kullanılıyor olması sebebiyle internette güvenli bir şekilde yer almak için üst düzey güvenlik programlarına ihtiyaç duyuluyor.

Gelişen teknoloji sayesinde pek çok servis ve kuruluş artık dijital dünyaya bir hayli adapte olmuş durumda. Çoğu müşteri artık kredi kartı borcunu ödemek için ATM’ye dahi uğramıyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilen işler her ne kadar günlük hayatı kolaylaştırsa da ne yazık ki beraberinde bir takım riskleri de getiriyor.

Tüm bu riskleri ve oluşabilecek güvenlik açıklarını masaya yatırdığımızda güvenilir bir antivirüs kullanmanın önemini dramatik olarak görebiliyoruz. Avast Pro Antivirus 2015 internetin karanlık yüzünde yer alan tehditleri bilgisayarınızdan uzak tutacak ve dijital güvenliğinizi kusursuzca koruyacak özellikleri tek bir yerde topluyor.

Avast’ın diğer antivirüs ve internet güvenliği programlarında yer alan temek fonksiyonların haricinde bir takım gelişmiş özellikleri de beraberinde getiren Avast Pro Antivirus sayesinde daima ‚güvenilir bölge‘de yer alacaksınız.

Avast Pro Antivirus 2015’in temel özelliklerini tek tek açıklayarak programın kapsamı hakkında daha ayrıntılı bilgi sunacağız.

1- Ev Ağı Güvenliği – Yeni!

2015 yılı itibariyle Avast tüm yazılımlarına ev ağı güvenliği üzerinde yoğunlaşan bir özellik eklemiş bulunuyor. En açık şekilde ifade edecek olursak, bu özellik ile Avast Pro Antivirus, tüm yerel ağı siber saldırılara karşı koruyor ve herhangi bir güvenlik tehdidi olursa kullanıcıları uyarıyor.

Bu sayede her bilgisayar için ayrı ayrı uğraşmadan sadece birkaç tıkla yerel ağınızı güvene alabilir ve oluşabilecek sorunları anında engelleyebilirsiniz.

2- Güvenli HTTPS Taraması – Yeni!

WebShield teknolojisine entegre edilen bu özellik sayesinde Avast Pro Antivirus tüm HTTPS sayfalarını tarıyor ve güvenlik açığı tespit ederse kullanıcıları uyarıyor. Bu sayede tehdit bilgisayarınıza sızmadan engelleniyor.

Bu fonksiyonun en önemli özelliklerinden bir tanesi de kullanıcılara kendi ‚güvenilir siteler‘ listelerini hazırlama imkanı sunması. Avast’ın güvensiz olarak algıladığı fakat güvenli olduğunu düşünüdğünüz siteleri bu listeye ekleyebilirsiniz.

3- DNS Koruması – Yeni!

Wi-Fi ağların en büyük sorunlarından bir tanesi de DNS korsanlığıdır. Ufak bir sorun gibi gözükse de ciddi sorunlara sebeiyet verebilecek bu güvenlik açığı kullanıcıları ziyaret etmek istedikleri siteye benzer başka bir siteye yönlendiriyor.

Ziyaret etmek istediğiniz siteden hiçbir farkı olmayan bu kötü niyetli sitenin asıl amacının farkında olmadığınız için kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz ve işte bu kadar! Tüm bilgileriniz artık kötü niyetli kişilerin elinde.

4- Tarayıcı Temizleme – Geliştirildi!

İstenmeyen araç çubukları ve kullanıcı isteği dışında gerçekleştirilen arama motoru ayarları kullanıcıların en fazla şikayet ettikleri konular arasında yer alıyor. Neyse ki Avast bu konu üzerinde kapsamlı bir araştırma yürütmüş ve ortaya son derece güvenilir bir temizleme aracı çıkartmış.

Kullanıcıların bilgilerini ele geçiren ve bu bilgileri ihtiyacı olan firmalara para karşılığı satan üçüncü partilerin geliştirdiği bu yazılımları artık bilgisayarınızdan uzak tutabilirsiniz. Avast’ın gelişmiş Tarayıcı Temizleme fonksiyonu ile tarayıcınıza yapışan ve sizi istemediğiniz adresleri kullanma konusunda zorlayan yazılımları kolayca söküp atabilirsiniz.

5- Antivirüs ve anti-malware – Geliştirildi!

Dünyanın en güvenilir ve en popüler antivirüs programını daha da güvenilir hale getirmek için çaba sarfeden Avast, kullanıcılara mükemmel koruma sağlamaya devam ediyor. Zaman zaman gündeme gelen internet açıklarına ve virüs salgınlarına karşı kullanabileceğiniz Avast Pro Antivirüs ile bilgisayarınızı tam anlamıyla koruyabilirsinizi.

6- Safezone – Geliştirildi!

Safezone özellikle banka ve fatura ödeme işlemlerini internet üzerinden yapan kullanıcılara hitap ediyor. Klavyeye vuruş sayınızı, bastığınız tuşları ve diğer bilgilerinizi ele geçiren kötü niyetli yazılımlara karşı geliştirilen Safezone ile ödeme işlemlerinizi risksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

7- Sandbox – Geliştirildi!

İnternet üzerinden indirilen her şey ne yazık ki güvenli değil. Virüslü veya temiz olduğu hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmadığınız programları Sandbox özelliği ile taratabilir ve potansiyel tehditleri daha bilgisayarınıza bulaşmadan engelleyebilirsiniz.

Ek özellikler;

Akıllı Tarama Teknolojisi

Bilgisayar ve teknik konular üzerinde çok fazla bilgi sahibi olmasanız bile akıllı tarama teknolojisini kullanarak bilgisayarınızı tek bir tıkla koruyabilir ve taratabilirsiniz.

Yazılım Güncelleme

Güncel bir antivirüs kullanmak hayati bir öneme sahiptir. Tarihi geçmiş ve güncel olmayan bir antivirüs yazılımı bilgisayarınızı istenen düzeyde koruyamayacaktır. Bu yüzden Avast ekibi gelişmiş bir yazılım güncelleme yardımcısı tasarladı.

Genel çerçevede bir değerlendirme yapacak olursak Avast Pro Antivirüs gelişmiş özellikleriyle kullanıcılara daha önce hiç olmadığı kadar güvenli bir internet deneyimi sunuyor. Dijital dünyadaki tehlikelere karşı kullanabileceğiniz kusursuz bir yazılım arıyorsanız Avast Pro Antivirüs tam olarak tiyacınız olan şey.

2015 10.2.2218 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler:

 • Sistemin yeniden başlatılmasından sonra daha hızlı açılması
 • Program yükleme sırasında Skype kurulumu da yapabilme
 • Dosya sistemi koruma güncellemeleri yapıldı
 • Geliştirilmiş yükleme kayıtları

2015 10.3.2223 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler ve Yapılan Değişiklikler:

 • Grimefighter tamamen yenilenerek Cleanup adı verildi. Artık bilgisayarı yeniden başlatma ihtiyacı olmadan daha hızlı ve daha çok cihaz üzerinde çalışabiliyor.
 • Windows 10 uyumluluğu geliştirildi.
 • Diğer anti virüs yazılımları ile uyumluluk tespit etme özelliği eklendi.
 • StreamFilter Windows XP ve Vista üzerinde de çalışır hale geldi.

Avast Pro Antivirus için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Avast Pro Antivirus crack, Avast Pro Antivirus serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Antivirüs Popülerleri

 1. 360 Total Security
  360 Total SecurityÜcretsiz Antivirüs Yazılımı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 4. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı
 5. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı