avast! Pro Antivirus

avast! Pro Antivirus

2014.9.0.2021
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
225 / 323,177
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Antivirüs #33
avast! Pro Antivirus

Profesyonel Antivirüs Programı

avast! Pro Antivirüs 2014, sizi kötü amaçlı ve zararlı yazılımlardan korumak için özel olarak hazırlanan yeni teknoloji ve özellikleri ile karşınızda.
Yeni eklenen özelliklerden en çok göze çarpan, kimlik hırsızlığına karşı koruma sistemi. Tüm popüler ve çok kullanılan tarayıcılarla sorunsuz çalışan özelliği ile internet üzerinden güvenli alışveriş, bankacılık ve diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca standartların üzerinde olan ''Do Not Track'' özelliği sayesinde takip edilemez oluyorsunuz.

Bilgisayarınız ve internette üzerinde maksimum korumaya sahip olabilmeniz için geliştirilen yeni özellik ve algoritmalar ile Avast! Pro Antivirüs 2014 bilgisayarınızda mutlaka bulundurmanız gereken yazılımlardan bir tanesi. Avast! Internet Security'nin güvenlik duvarı ve Anti-spam özelliği dışındaki tüm özelliklere sahip olan Avast! Pro Antivirüs 2014'e detaylı bir göz atalım.


Özellikler

Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Gelişmiş!

Bilgisayarınızın güvenliğini tehdit eden virüs, trojan ve kötü amaçlı yazılımların tarama işlemlerine eskisine göre 2 kat hızlı yapan program, internet sayfaları ve dökümanlar üzerindeki tarama işlemlerini 10 kata kadar daha hızlı gerçekleştirebiliyor.

Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Gelişmiş!

Normal antivirüs programları belirli süre aralıkları ile antivirüs veritabanlarını günceller. Avast'ın yeni sürümü ile birlikte virüs veritabanları günlük olarak güncelleyerek bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım ve içeriklerden uzak tutabilirsiniz. Günlük en az 250 virüs veritabanı anlık olarak güncellenerek sizin ve bilgisayarınız için en iyi koruma sağlanmaya çalışır.

Yükleme İşlemleri Gelişmiş!

Avast! Pro Antivirüs programının dosya boyutu büyüklüğü neredeyse yarı yarıya düşürülerek daha kolay ve hızlı yükleme işlemi gerçekleştirmeniz sağlanmıştır. Ayrıca yükleme işlemlerini basit bir tıklama işlemi tamamlayabilirsiniz. Her en son çıkan versiyon için gerekli kontroleri kendi kendine yapan program ile programı güncelleme konusunda endişe etmenizi gerektirecek bir durum kalmaz.

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı Yeni!

Önceki sürümlerin sahip olduğu şık, başarılı ve etkileyici arayüzü, kullanıcıların yapmış olduğu geri bildirim ve yorumları göz önünde bulundurarak geliştiren avast! çok daha güzel, şık ve kullanımı kolay bir arayüz tasarlamış. Sahip olduğu tuşları basitleştirerek kolayca kullanmanız sağlanan programda, tüm ayarlar tekrar düzenlenerek tek bir çatı altında toplanmış.

Savunma Kalkanı Gelişmiş!

2014 versiyonu için tekrar tanımlanan savunma kalkanlarının sayısı 3 oldu. Bunlar Dosya Kalkanı, İnternet Kalkanı ve E-posta Kalkanıdır. Kalkanların sayısının düşmesi ortaya kullanımı daha kolay kalkanlar getirmiş. Genel olarak savunma kalkanları olarak adlandırılan bu gelişmiş koruma özellikleri ile bilgisayarınız her zaman kontrol edilerek tehdit altında olduğu zaman otomatik olarak korunacaktır.

SafeZone Gelişmiş!

SafeZone internet üzerinde daha güvenli alışveriş ve bankacılık işlemleri yapabilmeniz için geliştirilen oldukça başarılı bir sistem. 2014 versiyonu ile birlikte geliştirilerek kullanımı daha kolay ve daha başarılı hale getirilen SafeZone'u kullanarak güvenli bir şekilde internet üzerinden alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca eklenen beyaz liste özelliğini kullanarak favori alışveriş ve banka sitelerini kaydederek sonraki işlemlerinizi daha kolay ve hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli ve Özel Gezinti Yeni!

Yeni eklenen Do Not Track özelliği ile internet üzerinde gezinirken şirketlerin siz gezinirken sizin hakkınızda takip edebildiği bilgiler üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Yani internet üzerinde gezinti yaparken takip edilme mekanizmasını siz düzenliyorsunuz ve siz karar veriyorsunuz. İnternetteki gezintilerinizi daha özel ve güvenli kılan bu özellik sayesinde istemediğiniz takdirde nerelere giriş yaptığınızı ve nerelerde gezinti yaptığınızı kimse takip edemez.

Bulut Tarama Yeni!

Varolan bulut tarama özelliği tamamen yenilenerek geliştirilmiş. Yeni algoritması ve optimize edilmiş mekanizması sayesinde dosyaları birkaç taramadan geçiren Avast! Pro Antivirüs 2014, şüpheli dosyaların kolayca bulunmasını sağlıyor. Önceki sürüme göre çok daha akıllı hareket eden teknoloji sayesinde ilerleyen süreçte karşılaşılabilecek durumlar için önceki analizlerde edindiği bilgileri kaydedip öğreniyor.

DeepScreen Yeni!

Tamamen yeni olan DeepScreen özelliği ile Avast! Pro Antivirüs 2014, yeni ve bilinmeyen dosyalar hakkındaki kararları daha akıllıca yapıyor. Bazı yeni teknoloji özellikler ile güçlendirilen AutoSandBox ile güvenliğiniz emin ellerde.

Hardened Mod Yeni!

Hardened Mod özelliği ile Avast! Pro Antivirüs 2014, bilgisayarınız üzerinde sadece bilindik ve güvenilir uygulamaları çalıştırmanızı sağlar. Otomatik olarak çalışan bu özellik sayesinde sizi tehdit altında bırakacak zararlı içeriğie sahip uygulamalar otomatik olarak çalışmaz. Özellik hakkında yapmak istediğiniz değişiklikleri Ayarlar menüsünden antivirüs sekmesi altından gerçekleştirebilirsiniz.

Disk Kurtarma Yeni!

Avast! Pro Antivirüs 2014 ile bilgisayarınızın başına gelebilecek olası zararlı durumlar için bir Avast! yükleme dosyası oluşturarak USB, CD veya DVD üzerine kaydedebilirsiniz. Böylece bilgisayarınız zarar gördüğünde oluşturmuş olduğunuz kopyayı kullanarak Avast!'ın sizin yerinizie bilgisayarınızı eski haline getirmesini sağlayabilirsiniz.

9.0.2021 güncellemesi ile gelen yenilikler:

  • Geliştirilmiş ürün güvenliği
  • Yükleme işlemlerine devam etme desteği eklendi
  • Antispam modülü için yueni bir antispam kütüphanesi dahil edildi
  • Açılan promosyon pencerelerini kapama seçeneği eklendi
  • Genel hatalar düzeltildi

avast! Pro Antivirus için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda avast! Pro Antivirus crack, avast! Pro Antivirus serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.