Avast Pro Antivirus

Avast Pro Antivirus

12.3.2279
Editör Puanı: 4/5
4

88 Kullanıcı: 4.4/5

4.4
Avast Pro Antivirus
Avast Pro Antivirus
Avast Pro Antivirus
Avast Pro Antivirus
Avast Pro Antivirus
Avast Pro Antivirus
Avast Pro Antivirus
Avast Pro Antivirus

Güvenilir ve Üst Düzey Koruma Sağlayan Bir Antivirüs Yazılımı Arıyorsanız Avast Pro Antivirus'ü Mutlaka Deneyin

Erkan Calp Son güncelleme 5 ay önce

Avast Pro Antivirus, Windows PC’nizin performansını düşürmeden sisteminizde maksimum düzeyde koruma sağlamakla kalmayıp, her düzeyde kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği gelişmiş bir antivirüs programı. Son aldığı Nitro güncellemesiyle güvenlik seviyesini bir üst seviyeye taşıyan programın son sürümünde kullanıcı için tehdit oluşturan yeni güvenlik açıklarına karşı koruma sunan birkaç yeni özelliğin eklendiği göze çarpıyor.

Zararlı yazılımları en hızlı şekilde etkisiz hale getirerek kullanıcıların verilerini güvende tutan Avast Pro Antivirus, hem kullanıcı dostu ve oldukça modern arayüzü sunması, hem de sistemde varlığını belli etmeden korumayı sürdürmesiyle öne çıkıyor. Dünyanın önde gelen güvenlik yazılım şirketinin ücretsiz olarak indirmeye sunduğu Free Antivirus’e göre ek özellikler sunan Pro Antivirus programının öne çıkan özellikleri listelememiz gerekirse;

Cybercapture:

Nitro güncellemesiyle eklenen Cybercapture sayesinde potansiyel olarak zararlı tespit edilen dosyalar Avast’ın çevrimiçi tehditleri inceleyen uzmanlarına gönderiliyor ve gerçek zamanlı olarak analizi yapılarak eğer tehlike içeriyorsa karantina altına alınıyor.

Safezone Browser:

Kullanıcıların güvende webde gezinmeleri için getirilen yeni SafeZone, özellikle online bankacılık sistemini kullanan ve alışveriş yapan kullanıcılar için özel bir koruma sağlıyor. Dünyanın en güvenli internet tarayıcısı SafeZone sayesinde kullanıcılar adres kontrolü yapmadan güvenli şekilde bankacılık işlemlerini yapabiliyor, diledikleri alışveriş sitesinden “Kredi kartım güvende mi?” endişesi duymadan alışveriş yapabiliyor. Tarayıcının reklam engelleme ve videoları çevrimdışı izlemek üzere indirme seçeneği sunan Video Downloader’a sahip olduğunu da belirtmek gerek.

Ev Ağı Güvenliği:

WiFi kameraları, internete bağlı televizyonlar, yazıcılar, modemler kısacası interneti sunan ve kullanan cihazlardaki güvenlik açıklarını tespit ederek ev ağınızın güvenliğini sağlayan Avast Pro Antivirus, Nitro güncellemesiyle bu özelliğini de geliştirmiş. Artık hiçbir ağınızın güvenliğini düşünmek zorunda değilsiniz.

Tarayıcı Temizliği:

Özellikle ortak kullanımda olan bilgisayarlarda izninizin dışında web tarayıcısında yapılan değişiklikleri eski haline getiren bu özellik, haberiniz olmadan değiştirilmiş arama motoru, yüklenmiş eklenti ve araç çubuklarını tek tıkla istediğiniz hale getiriyor.

Güvenlik DNS Koruması:

Kötü niyetli kişilerce yapılan DNS korsanlığı, tamamen yanlış siteye yönlenmeniz için yapılmış saldırılar arasındadır. Bankacılık işlemlerinizi yapmak üzere girdiğiniz bankanızın aslında bankanın resmi sitesi olmaması sonucunda doğan riskleri ortadan kaldıran Secure DNS koruması PC’niz ile DNS sunucusu arasındaki bağlantıyı şifreleyerek sahte web sitelerine yönlendirilmenizin önüne geçer.

Antivirüs ve Anti Malware:

230 milyondan fazla kullanıcının tercihi Avast Pro Antivirus’ün yeni sürümünde koruma seviyesi daha da artırılıyor. Sık aralıklarla sunulan güvenlik güncellemeleriyle devamlı koruma sağlayan Avast Pro Antivirus, maksimum düzeyde koruma sağlarken performanstan da ödün vermiyor.

Sandbox:

Avast Pro Antivirus’ün öne çıkan özelliklerinden birisi de kullanıcının güvenli olup olmadığı dosyaları test etmek için güvenli bir alan sunan Sandbox. Özellikle başka bir kişiden alınan USB bellekleri takmadan içindeki dosyalardaki virüs barındırıp barındırmadığını görmek, bilinmeyen bir kaynaktan indirilen dosyanın güvenli olup olmadığını bilgisayara taşımadan test etmek için harika bir özellik.

Akıllı Tarama Teknolojisi:

Avast Pro Antivirus, deneyimsiz kullanıcıları da düşünüyor. Tek tıkla ağ tehdidi, zararlı yazılım veya virüs, güncellenmemiş yazılım olup olmadığını gösteren ve bilgisayarın güvenlik durumu hakkında bilgi veren hepsi bir arada tarama özelliği güvende kalmanın en kolay yolu.

Yazılım Güncelleyici:

Bilgisayarınızda yüklü yazılımların sürümlerini kontrol ederek güncelleme olduğu vakit haberdar eden Yazılım Güncelleyici, sistemin en zayıf noktalarını kapatarak hacker’ların aktivitelerini durdurur.

My Avast Integration:

Telefon, tablet PC’nizi Avast ile koruyorsanız web arayüzünden tüm cihazlarınızın güvenlik durumunu görebilir ve cihazlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Avast Pro Antivirus için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Avast Pro Antivirus crack, Avast Pro Antivirus serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
43 / 338,468
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
AVAST Software

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı
 4. AVG AntiVirus Free
  AVG AntiVirus FreeÜcretsiz Virüs Koruma Programı
 5. 360 Total Security
  360 Total SecurityÜcretsiz Antivirüs Yazılımı