BuKimBu

BuKimBu

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
421 / 23,626
İşletim Sistemi:
Android
Gereklilik:
Android 1.5 ve üstü
Üretici:
Kategori Sırası:
İletişim #23
BuKimBu

Android için BuKimBu uygulaması, telefonunuza gelen aramalara ait numaraları arama sırasında bularak size gösteren bir araçtır.

Bu uygulamayı Android telefonunuza yüklediğinizde uygulama, telefon rehberinize erişim izni istemeyecektir. Basit tasarımlı ve kullanımı kolay olan bu uygulama bilinmeyen bir numaradan telefonunuza arama geldiğinde üstteki bildirim çubuğunda numaranın kime ait olduğunu gösterir. Bildirim çubuğunu aşağı çekerek numaranın kime ait olduğunu hemen görebilirsiniz.

Uygulama, bu numaralara ait sorgulamaları 2000’den fazla numara barındıran veri tabanından yapar. Bu veri tabanında 444’ül ve 850’li numaralar bulunur. Uygulamanın bir özelliği de ayarlar bölümünden, görüntülenmesini istediğiniz numara tipini belirleyebilmenizdir. Burada tüm numaraları sorgula, 444’lü numaraları sorgula, 850’li numaraları sorgula, cep numaralarını sorgula, sabit numaraları sorgula ve çağrı sırasında Google sonuç sayfasını göster gibi seçenekler yer almaktadır.

Bu veri tabanında bulunmayan ancak sizin bildiğiniz numaralar varsa onları da bu veri tabanına ekleyebilirsiniz. Uygulama sayesinde pazarlama, reklam, satış, amacıyla telefonunuzu arayan numaraların kime ait olduğunu görecek böylece bu aramaların sizi rahatsız etmesini engellemiş olacaksınız. 

BuKimBu için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

İletişim Popülerleri

 1. WhatsApp Messenger
  WhatsApp MessengerAndroid İçin WhatsApp Mesajlaşma Uygulaması
 2. Tango
  TangoAndroid İçin Görüntülü Konuşma Uygulaması
 3. Facebook Messenger
  Facebook MessengerAndroid İçin Facebook Mesajlaşma Uygulaması
 4. Viber
  ViberAndroid İçin Sesli Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması
 5. LINE
  LINEAndroid İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması