Candy Crush Soda Saga

Candy Crush Soda Saga

(Windows-phone)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Candy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga

Devam oyununda şeker balık ve şeker ayı oyuna dahil oluyor.

Erkan Calp Son güncelleme 1 yıl önce

Candy Crush Soda Saga, yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanmayı başaran üçlü eşleştirme oyunu Candy Crush’ın animasyonlar ve modlarla zenginleştirilmiş sürümü. Windows Phone platformunda resmi olarak karşımıza çıkan oyunda şekerleri yemeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kolay oynanışa sahip olmasına rağmen ilginç bir şekilde içerisine çeken popüler şeker eşleştirme oyunu Candy Crush’dan kendinizi kaptıranlar arasındaysanız yeni karakterlerin bulunduğu görsellerin daha çekici hale getirildiği devam oyunu Candy Crush Soda Saga’ya bayılacaksınız. Ekstra can almak için Facebook arkadaşlarınızı dürtmeye hazırlanın.

Telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz yeni Candy Crush oyununda dört farklı oyun modu bulunmakta. Şeker ayıları kurtarmaya çalıştığımızda soda, yeşil sodalı şekerleri şeker balığa dönüştürmeye çalıştığımız yeşil soda, buz kırıp şeker ayıları serbest bırakmaya çalıştığımız şekerleme ve son olarak ayıları serbest bırakmaya çalıştığımız bal, oyunda karşımıza çıkan yeni modlar arasında. Tabii ki yeni modlar beraberinde yeni kombinasyonları getirmiş. Artık üç şeker yerine yedi hatta sekiz şeker eşleştirmemiz gerekiyor.

Oyunda yeni modlar ve animasyonlar dışında farklılık yok. Yine farklı görevler içeren yüzlerce bölüm bizleri bekliyor. Geçemediğimiz bölümlerde belli bir sayıdan sonra parayla satılan güçlendiricilerden veya Facebook arkadaşlarımızdan yardım alabiliyoruz. İnternete bağlandığımızda Facebook arkadaşlarımızın puanları da görebiliyoruz.

Candy Crush Soda Saga için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 660
İşletim Sistemi:
Windows Phone
Gereklilik:
Windows Phone 10
Üretici:
King.com

Bulmaca Popülerleri

 1. Buz Devri Maceraları
  Buz Devri MaceralarıWindows Phone için Macera Oyunu
 2. Numbers
  NumbersWindows Phone için Eğlenceli İşlem Oyunu
 3. Microsoft Minesweeper
  Microsoft MinesweeperWindows Phone için Mayın Tarlası Oyunu
 4. 60 Saniye
  60 SaniyeWindows Phone için Bilgi Yarışması Oyunu
 5. Mars Pop
  Mars PopWindows Phone için Baloncuk Vurmaca Oyunu