Çevrimdışı Sözlük

Çevrimdışı Sözlük

(Android)
Editör Puanı: 3/5
3

Üye Puanı: 3.5/5

3.5

2 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
58 / 27,661
İşletim Sistemi:
Android
Gereklilik:
Android 1.6 ve Üstü
Üretici:
Kategori Sırası:
Eğitim #24
Çeviri Ekranı
Çeviri Ekranı

Çevrimdışı sözlük adından da anlaşılabileceği üzere herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan, ücretsiz ve tamamen reklamsız olarak kullanabileceğiniz bir Türkçe/İngilizce sözlük uygulamasıdır. İçerisinde yaklaşık 37.000 İngilizce , 67.000 Türkçe kelime ve anlamları bulunmaktadır.İngilizce kelimeleri veya Türkçe kelimelerin İngilizce karşılıklarını kelimelerin üstüne dokunarak telefonunuzun text-to-speech motoru vasıtasıyla sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Son aradığınız 20 kelime, sözlüğün geçmişinde tutulur. İstediğiniz zaman geçmişi temizleyebilirsiniz. Uygulamanın internet bağlantısı gerektirmiyor olması veritabanının telefona indirilmesini gerektirmektedir. Bu yüzden bu uygulamayı indirirken wi-fi kullanmanız ya da gsm ücretlendirmelerini göz önüne almanız tavsiye edilir.Her türlü görüş ve önerilerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.

-Hafıza sorunu giderildi. Program ilk açılışta veritabanını eğer varsa sd card'a, yok ise telefon hafızasına indirecektir.
-Program üzerinde hız optimizasyonu yapıldı. Artık daha hızlı çalışmasını umuyorum. Yorumlarınızda hız farkını göz önünde tutarsanız sevinirim.
-Gönüllü reklamlar eklendi. Reklamlar tamamen insiyatifinize bağlı. Eğer programın gelişmesine katkıda bulunmak istiyorsanız reklamları aktifleştirebilirsiniz. Reklamları devre dışı bırakmak kesinlikle programın çalışmasını engellemez.

Çevrimdışı Sözlük için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Eğitim Popülerleri

 1. DynEd
  DynEdAndroid için İngilizce Öğrenme Uygulaması
 2. Google Translate
  Google TranslateAndroid İçin Çeviri Uygulaması
 3. İngilizce Türkçe Sözlük
  İngilizce Türkçe SözlükAndroid için İngilizce Türkçe Sözlük Uygulaması
 4. Ücretsiz Kitaplar
  Ücretsiz KitaplarAndroid İçin Ücretsiz Kitaplar
 5. YGS & LYS Puan Hesaplama
  YGS & LYS Puan HesaplamaAndroid için YGS ve LYS Puan Hesaplama Uygulaması

Çevrimdışı Sözlük Diğer Versiyonları

Çevrimdışı Sözlük Diğer Platformları