Dark Sky

Dark Sky

(iOS)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Dark Sky
Dark Sky
Dark Sky
Dark Sky
Dark Sky

Hava durumu hakkında detaylı bilgiler sunan yararlı bir iOS uygulaması.

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

Dark Sky, iOS mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz şık tasarıma sahip ve gerçeğe en yakın tahminleri ile hizmet veren bir hava durumu uygulaması.

Onlarca ücretsiz alternatifi olmasına rağmen tarfi edebileceğiniz uygulama, son derece şık tasarımı ile birlikte gelişmiş özelliklere sahip. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus model akıllı telefonların sensörlerini kullanarak yakın çevrenizdeki hava durumu tahmini yapabilen uygulama önünüzdeki bir saat içerisinde yağmur ya da kar yağacak mı? sorusuna bile yanıt verebiliyor.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde GPS kullanarak yerinizi tespit eden ve sonrasında bulunduğunuz yere göre en iyi hava durumu tahminlerini size sunuyor.

Uygulamanın öne çıkma sebeplerinden bir tanesi içerisinde hava durumu tahminleri için kullanılan animasyonlar diyebilirim. Havanın nasıl olacağını minik ama sevimli animasyonlar ile sizlere gösteren uygulama, sürekli hava durumu uygulaması kullanan iOS kullanıcıları için ideal. Tek eksisi ücretli olması fakat detaylı tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile bu parayı hakediyor.

Sunduğu widgetlar ile her an ekranınızda hava durumunu görmenizi sağlayan Dark Sky uygulamasını satın alarak iPhone ve iPad'lerinize indirmenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim.

Dark Sky için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Dark Sky crack, Dark Sky serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
24
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 7.0 ve Üzeri
Üretici:
Jackadam

Hava Durumu Popülerleri

 1. Deniz Durumu
  Deniz DurumuiPhone, iPod Touch ve iPad İçin Deniz Durumu Uygulaması
 2. WeatherBug
  WeatherBugiPhone ve iPad İçin Gelişmiş Hava Durumu Uygulaması
 3. Windfinder
  WindfinderiPhone ve iPad için Rüzgar ve Hava Durumu Takip Uygulaması
 4. Weather+
  Weather+iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Hava Durumu Uygulaması
 5. Weather HD Free
  Weather HD FreeiPhone ve iPad İçin Hava Durumu Öğrenme Uygulaması