Data Recovery

Data Recovery

1.2
Editör Puanı: 4/5
4
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
15 / 3,587
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Dosya Kurtarma #68
Data Recovery

Data Recovery, kullanıcıların özellikle hasarlı CD, DVD, hafıza kartları ve benzeri ürünler üzerinde yer alan bilgileri kurtarabilmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır.

Programın kullandığı algoritma bozuk bölümleri göz ardı ederek, verilerin bulunduğu kaynak üzerinde yer alan sağlam dosyaları kurtarmaya dayanmaktadır.

Kullanımı oldukça kolay olan programın arayüzü de her kullanıcının rahatça kullanabilmesi için anlaşılabilir şekilde tasarlanmıştır.

Verileri kurtarmak istediğiniz bölümü ve kurtarılan verilerin kaydedileceği bölümü seçtikten sonra bozuk diskleriniz üzerinde yer alan verileri kurtarmaya başlayarak, verileri doğrudan seçmiş olduğunuz klasör veya disk üzerine kaydedebilirsiniz.

Kullanıcılara farklı veri kurtarma seçenekleri sunan program yavaş ama daha çok veri kurtarabileceğini derinlemesine tarama yaparken, hızlı ama daha az kapsamlı bir tarama yapmanıza da olanak sağlar.

Sonuç olarak bozuk diskler üzerinde yer alan sağlam verileri aradan ayıklamak ve kurtarmak için kullanabileceğiniz başarılı bir program olan Data Recovery'i tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.

Data Recovery için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Dosya Kurtarma Popülerleri

 1. Recuva
  RecuvaSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 2. 7-Data Card Recovery
  7-Data Card RecoveryHafıza Kartı Veri Kurtarma Programı
 3. Recover My Files
  Recover My FilesSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 4. DiskDigger
  DiskDiggerÜcretsiz Dosya Kurtarma Aracı
 5. UndeleteMyFiles
  UndeleteMyFilesSilinen Dosyaları Geri Getirme