Dosya Şifrele

Dosya Şifrele

1.0.55
Editör Puanı: 4/5
4
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
33 / 3,891
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Şifreleme #37
Dosya Şifrele

Dosya Şifrele kişisel bilgilerinizin güvenliğini garanti almanıza yardımcı olan bir dosya şifreleme programıdır.

Bilgisayarımızda depoladığımız dosyalar genel olarak bütün kullanıcıların erişimine açıktır. Fakat hassas kişisel bilgilerimizi bu şekilde depolamak bizim açımızdan tehlikeli olabilir. Bilgisayarlarımıza yapılan izinsiz erişimler sonucu şifreler ve bağlantılar gibi hassas bilgilerimiz çalınabilir ve kötü amaçlar için kullanılabilir. Bu gibi durumlarda dosya kilitleme ve şifreleme yoluyla kişisel bilgilerimizi güvence altına alabiliriz.

Dosya Şifrele temel olarak bilgisayarınızda depoladığınız dosyalara bir şifre belirleyerek onları izinsiz erişimlere kapatmanıza olanak sağlayan bir yazılımdır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan bu program bu işi kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olmakta. Porgram için belirleyeceğiniz bir ana şifre sayesinde programın kullanımını da denetleyebiliyorsunuz. Dosya Şifrele ile şifrelediğiniz dosyalar sadece Dosya Şifrele programını açarak ve program içerisinde belirlediğiniz şifreyi girerek açılabilmekte.

Dosya Şifrele şifrelediğiniz dosyaları da güvenli bir şekilde paylaşmanıza imkan tanıyor. Bunun için dosya paylaşacağınız kişilerin sahip olduğu Dosya Şifrele programının seri numarasını program arayüzünde ilgili alana girmeniz yeterli.

Dosya Şifrele için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Şifreleme Popülerleri

 1. Facebook Password Decryptor
  Facebook Password DecryptorFacebook Şifre Çözücü
 2. RAR Password Cracker 4.12
  RAR Password Cracker 4.12RAR Dosyalarının Şifrelerini Kırma Programı
 3. Folder Lock
  Folder LockDosya Klasör Kilitleme Programı
 4. RAR Key
  RAR KeyRAR Şifre Çözücü
 5. Asterisk Key
  Asterisk KeyAsterisk Şifre Gösterici