Easy Photo Effects

Easy Photo Effects

3.0
Editör Puanı: 3.5/5
3.5
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
233 / 28,090
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Resim Editörleri #40
Easy Photo Effects

Easy Photo Effects fotoğraflarınıza farklı bir görünüm kazandırma amacı ile kullanabileceğiniz pratik bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Easy Photo Effects bu işlemleri kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olacak temiz bir arayüze sahiptir. Sürükle-bırak yöntemi ve dosya gezgini aracılığıyla programın işleyeceği fotoğrafları belirleyebilmeniz mümkündür.

Easy Photo Effects temel fotoğraf düzenleme araçlarına sahiptir. Fotoğraf boyutlandırma aracı sayesinde resimlerinizi farklı ölçülere göre küçültebilir veya büyütebilirsiniz. Fotoğraf döndürme aracı ile fotoğraflarınızı sağa, sola çevirebilir, başaşağı çekilmiş fotoğrafları normal hale getirebilirsiniz.
Easy Photo Effects temel fotoğraf düzenleme araçlarının dışında sunduğu fotoğraf efekti seçenekleri ile sıradan olmaktan kurtulmaktadır. Bu fotoğraf efektleri ile fotoğraflarınızı siyah-beyaz veya sepia yapabilir, parlaklık ve karşıtlık gibi renk değerlerini değiştirebilirsiniz.

Easy Photo Effects yaptığınız değişiklikleri geri alabilmenize de imkan verir. Program bütün bu özellikleri ücretsiz olarak sunmaktadır.

Easy Photo Effects için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Resim Editörleri Popülerleri

 1. PhotoScape
  PhotoScapeÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 2. Adobe Photoshop
  Adobe PhotoshopProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 3. Picasa
  PicasaÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 4. ProShow Producer
  ProShow ProducerSlayt Şovu Hazırlama Programı
 5. Photo Watermark
  Photo WatermarkResme Yazı Yazma Programı