eIMAGE Recovery

eIMAGE Recovery

3.5.1
Editör Puanı: 4/5
4

Üye Puanı: 1/5

1

1 Üyenin Oyu

Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Japonca Fransızca İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
46 / 19,036
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/WinME/Win2000/WinNT
Üretici:
Kategori Sırası:
Dosya Kurtarma #41
Depolama Aygıtı Tarama Ekranı
Depolama Aygıtı Tarama Ekranı

eIMAGE Recovery programı sayesinde zarar görmüş ya da yanlışlıkla silinmiş resim ve multimedya dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Program dijital kameraların kullandığı neredeyse tüm veri depolama araçlarını kullanabiliyor.

Arayüzünün kullanımı kolay ve derin taramaların yanında hızlı taramalara da imkan sağlıyor. Kurtarılabilecek dosyaları bulduğunda önizleme olarak gösteriyor ve zarar görmüş olanları işaretliyor. Ayrıca sadece silinme değil format işlemleri sonrasında kaybolan dosyalarınızı da bulma konusunda başarılı. Birkaç kez format atıldıktan sonra bile önceden kalma dosyaları bulabiliyor.

Eğer sizin için önemli resimlerinizi ya da multimedya dosyalarınızı kaybettiyseniz eIMAGE Recovery son şanslarınızdan birisi olabilir.

Kurtardığı Dosya Türleri
BMP, GIF, JPG , JPEG, PNG, TIF, TIFF, Canon Raw File (CRW, CR2), Fuji Raw File (RAF), Kodak Raw File (DCR), Minolta Raw File (MRW), Nikon Raw File (NEF), Olympus Raw File (ORF), Pentax Raw File (PEF), Zigma Raw File (X3F), RIFF, AVI, MID, MIDI, MOV, MPG, MPEG, WAV

Desteklediği Flash Kartlar
Digital Media - Apacer, Agfa, AVB, Canon, Casio, Compaq, DataPack Portable PC Card, DataTraveler 2.0, Dycam, NEC Digimaster, Epson, Ericsson, Everex, Fuji, Fujitsu, Hitachi, Hama, HP, Intel StrataFlash, JVC, Kingston, Kingmax, Kodak, Konica, Kyocera, LG Electronics, Memorex, Minolta, Mitsubishi, Mustek, Nikon, Olympus, Panasonic, PC Card Hard Drive, Pentax, Philips, Polaroid, Pontis, PQI, Promaster by Wolfe's Camera, Pretec, RCA, Ricoh, Ridata, Ritek, Samsung, SanDisk, Sanyo, Sharp, Sony, Sigma, Sound Vision, SuperMedia, SuperMedia Pro, Super Talent, Transcend, Toshiba, Verbatim, Umax, Vivitar, Xelo, Flash RAM, Ramjet, Yashica

eIMAGE Recovery için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda eIMAGE Recovery crack, eIMAGE Recovery serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

eIMAGE Recovery Ekran Görüntüleri

 • Depolama Aygıtı Tarama EkranıDepolama Aygıtı Tarama Ekranı
 • Desteklenen Dosya Tipleri 2 Desteklenen Dosya Tipleri
 • Önizleme Ekranı 3 Önizleme Ekranı

Dosya Kurtarma Popülerleri

 1. Recuva
  RecuvaSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 2. 7-Data Card Recovery
  7-Data Card RecoveryHafıza Kartı Veri Kurtarma Programı
 3. Recover My Files
  Recover My FilesSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 4. DiskDigger
  DiskDiggerÜcretsiz Dosya Kurtarma Aracı
 5. UndeleteMyFiles
  UndeleteMyFilesSilinen Dosyaları Geri Getirme