ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

8.0.304.1

ESET NOD32 Antivirus İçin Yapılan Yorumlar

 • Nina aloksendira
  ESET NOD32 Antivirus için Nina aloksendira dedi ki;

  Selam

 • Ziyaretçi
  1
  - ESET NOD32 Antivirus 8.0.304.1 için Ziyaretçi dedi ki;

  Algılama konusunda çok iyi. Silmeye gelince: algılanan virüs:100(tabii 20 si yanlış alarm) temizlenen dosya sayısı 70(yanlış alarmları siliyor. İş gerçek virüslere gelince silemiyor.) Eskiden çoook daha iyiydi. Yanlış alarm azdı. Her bulduğunu silerdi. Hızlı tarardı. Kafasına göre iş yapmazdı. Sorardı silinsin mi diye. Şimdi yanlış alarmları bile sormadan siliyor.

  Artı Yönleri: Eski günleri hatırlatıyor. Eset nod32 4 versiyonunun yüklü olduğu zamanı. Ne güzeldi o zaman. Eksi Yönleri: Yanlış alarm çok. Algıladığı Virüslerin bir kısmını silemiyor. Yanlış alarm çak olmasına rağmen sormadan bütün bulduklarını siliyor.
 • web gezgini
  ESET NOD32 Antivirus 8.0.304.1 için web gezgini dedi ki;

  Bu ESED en iyi antivirüstü aslında zaten en iyiler beş senedir, hep ilk beşe girenlerdir. Ancak Esed 2010 dan sonra sanki duraklama dönemine girdi. Ulusal stratejiler falan olmasın en mantıklısı bu çünkü adı Suriye kralı esed ile aynı , düşünsenize, esed evinizi koruyor, sizin meleğiniz, kötülüğe geçit vermiyor imajı, en fazla belleklerde savunma mekanizmasını kırar, bundan olabilir. Onun dışında kullandığınız antivirüs programlarının ayarlarını en ince detayına kadar araştırmak lazım, denemek lazım.
  Artık eskisi gibi değil, virüslerin daha çok hatalı ve yıpranmış sistemlere girdiği bilindiğinden, artık bu ürünler yanında sistem onarım ve hızlandırma gibi seçenekler sunuyorlar, bu daha mantıklı tabiki.

  Artı Yönleri: Hızlı, kapsamlı, web için en iyisi Eksi Yönleri: Son yıllarda geriledi.
 • Ziyaretçi
  4
  - ESET NOD32 Antivirus 8.0.304.1 için Ziyaretçi dedi ki;

  Eset Nod 32 çok iyi antivirüs programı.

  Artı Yönleri: Kötü amaçlı virüsleri yakalıyor
 • misafir misafir
  5
  - ESET NOD32 Antivirus 8.0.304.1 için misafir misafir dedi ki;

  ilk bunu kurdum sonra akıl aramaya sildim gelen virüsün haddi hesabı yok total tek kaldı bas edemior yine bunu yüklemeye geldim. eğer kurarsanız bilgisayarınızda bazen yavaslama oluyor ha işte ona aldanıp silmeyin. işte o anda korumakla uğrasıyor. inanın kapatsanız bile bilgisayarda dursun. adı yetiyor

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AVG AntiVirus Free
  AVG AntiVirus FreeÜcretsiz Virüs Koruma Programı
 3. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 4. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı
 5. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı