Ezan`ı Vakit

Ezan`ı Vakit

Editör Puanı: 4/5
4

Üye Puanı: 3.8/5

3.8

8 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
618 / 96,375
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Din #3
Ezan`ı Vakit

Üretici Açıklaması:

ezan'ı vakit programı 172 mevkiiye ait günlük ezan vakitlerini bünyesinde barındırır, vakitleri öğrenmek için hiçbir şekilde internete bağlanmaz. 5 vakit namaz vaktinde zamanı geldiğinde ezan okur, vakit çıkmadan 30 dakika önce sizi uyarır, hicri takvimi gösterir, tüm özel günleri dinamik olarak hesaplayıp sizi uyarır.

Kullanımı
-----------
Ayarlar sayfasında hangi mevkii için ezan vakitlerini öğrenmek istiyorsanız o mevkiiyi seçerek gerekli vakitleri alabilirsiniz, ayrıca her ezan vakti için farklı ezan dosyaları seçebilirsiniz, ezan dosyası yok ise kendi bünyesindeki dosyayı kullanacaktır.

e
zan'ı vakit programı tüm vakitleri kendi bünyesinde bulundurmaktadır, vakitler senelik olarak güncellenecektir, güncelleme dosyaları her senenin başında sitemizden dağıtılacaktır.

ezan'ı vakit programı aracılığı ile istediğiniz mevkii ya da mevkiilerin ezan vakitlerini aylık, yıllık, günlük, kısacası iki tarih arası rapor alabilirsiniz, ezan'ı vakit programı raporu (CSV, TXT, XLS (liste), HTML, XML) istediğiniz formatlara çevirebilir.

ezan'ı vakit programı vakti gelen tüm namaz vakitlerinde ezan okur.

ezan'ı vakit programı günde sadece 1 defalık internete bağlanarak günün hadisini alır ve size gösterir, günlük hadisler her gün ekibimiz tarafından değiştirilecektir.

Ezan`ı Vakit için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Din Popülerleri

 1. Namaz Vakti
  Namaz VaktiNamaz Vakti Programı
 2. Kur`an Öğreniyorum
  Kur`an ÖğreniyorumKur'an Öğrenme Programı
 3. Ezan`ı Vakit
  Ezan`ı VakitGünlük Ezan Saatleri Programı
 4. Kuran
  KuranKuran Programı
 5. Risale-i Nur
  Risale-i NurRisale-i Nur Programı