Facebook Messenger

Facebook Messenger

2.1.4814.0 (Windows)
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
6,112 / 334,322
İşletim Sistemi:
Win7
Üretici:
Kategori Sırası:
Mesajlaşma Programları #2
Ana Ekran
Ana Ekran

Facebook'ta Yer Alan Arkadaşlarınızla Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Mesajlaşmak için Bu Programı Kullanabilirsiniz

Facebook tarafından hazırlanan mesajlaşma programı Windows için Facebook Messenger, Windows 7 kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

Facebook sayfasına gitmeden arkadaşlarınızla sohbeti mümkün hale getiren uygulamanın arayüzü alıştığınız sohbet programlarına benziyor. Programla Facebook'ta çevrimiçi olan arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, en son güncellemeleri haber bandı sayesinde takip edebilir, bildirimlerden hızlıca haberdar olabilirsiniz.

Windows için Facebook Messenger'ı kurduktan sonra www.facebook.com adresinden kullanıcı adı ve şifrenizle ilk giriş yaptığınızda senkronizasyon işlemi başlar. Program facebook hesabınızla bir kez doğrulandıktan sonra tarayıcı girişi yapmasanız bile Facebook üzerinden sohbet keyfini yaşayabilirsiniz. Facebook'tan çıkış yaptığınızda uygulamadan da çıkış yapmış oluyorsunuz.

NOT: Facebook Messenger masaüstü mesajlaşma istemcisi ne yazık ki 3 Mart 2014 tarihinden beri üreticileri tarafından desteklenmemektedir.

Facebook Messenger

Mobil versiyonlarda yaygın olan Facebook Messenger uygulamaları bu durumda işinize yarayabilir. Aşağıdaki bağlantılardan kendi platformunuza uygun uygulamayı bulmanız mümkün.

Facebook Messenger
Facebook Messenger Android İçin Facebook Mesajlaşma Uygulaması

Facebook Messenger
Facebook Messenger iPhone, iPad, iPod Touch İçin Facebook Mesajlaşma Uygulaması

Facebook Messenger
Facebook Messenger Windows Phone için Anlık Mesajlaşma Uygulaması
 

Facebook Messenger için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.