Facebook Video İndir

Facebook Video İndir

5.0
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
672 / 164,983
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Dosya İndirme Yöneticileri #21
Facebook Video İndir

Gerek bilgisayarlarımız gerekse akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde en çok zaman geçirdiğimiz platformlardan bir tanesi şüphesiz Facebook. Durum böyle olunca Facebook üzerinde bir çok video ile karşılaşıyoruz. Arkadaşlarımızın ve tanıdıklarımızın paylaştıkları videolardan bazılarını indirerek bilgisayarımıza saklamak istiyoruz fakat bunun için bir yardımcı olması gerekiyor. Facebook Video İndir bunu sağlamak amacıyla geliştirilmiş sade ve kullanımı basit bir program.

Sizi hiç uğraştırmadan izlediğiniz Facebook videolarını anında indirme imkanı sunan program, akıllı URL tanıma özelliği sayesinde kopyaladığınız URL'leri otomatik olarak programın arama çubuğuna yapıştırır ve size sadece ''indir'' tuşuna tıklamak kalır. Bir kaç saniye içerisinde istediğiniz videoyu indirmenizi sağlayan programı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Benzer türde pek çok program olmasına rağmen Facebook Video İndir programı kullanım kolaylığı ve sade tasarımı ile diğer programların önüne geçiyor. Sizde Facebook üzerinde gördüğünüz videoları indirmek istiyorsanız bu programı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı öneririm.

Facebook Video İndir için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Dosya İndirme Yöneticileri Popülerleri

 1. Internet Download Manager
  Internet Download ManagerIDM - Dosya İndirme Yöneticisi
 2. Free YouTube Download
  Free YouTube DownloadÜcretsiz YouTube Video İndir
 3. VDownloader
  VDownloaderSitelerden Video İndirme Programı
 4. YouTube Music Downloader
  YouTube Music DownloaderYouTube Müzik İndirme Programı
 5. VidMasta
  VidMastaFilm ve Video İndirme Programı