FastStone Capture

FastStone Capture

7.6
Editör Puanı: 4/5
4

Üye Puanı: 4.8/5

4.8

8 Üyenin Oyu

Lisans:
Deneme Sürümü
Geçen Hafta / Toplam:
245 / 54,265
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Kategori Sırası:
Ekran Kayıt Araçları #16

FastStone Capture güçlü, esnek ve etkili bir ekran görüntüsü yakalama aracı. Pencereleri, objeleri, tam ekranları, şekilleri, serbest olarak elinizle belirlediğiniz bölgeleri veya kaydırarak gezdiğiniz pencere ve web sayfalarını rahatlıkla resim olarak yakalayıp kaydetmenize olanak sağlayan bu profesyonel araç kendi sınıfında ihitiyacınız olabilecek her türlü özelliğe sahip.

Birçok gelişmiş özellik ve seçenek ile donatılmış FastStone Capture kontrol paneli ile sık kullanılan tuşları ayarlamnıza yardımcı olurken, düzenleyici bölümü ile yakaladığınız resimlerde yeniden boyutlandırma, kesme, text (yazı) ekleme seçeneklerini de size sunuyor. Program üzerinden çıktı alma, e-posta yolu ile resimleri yollama gibi işlemler de gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca program içerisindeki "Screen Magnifier" özelliği ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Basit arayüzü, gelişmiş özellikleri, hızı ile birlikte geliştirilmeye devam eden FastStone yazılımlarının en çok tercih edilen programları arasında bulunan FastStone Capture ayrıca kaydettiğiniz ekran aktivitelerini ve sesleri video olarak kaydetme imkanını da size sunuyor.

FastStone Capture için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda FastStone Capture crack, FastStone Capture serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Ekran Kayıt Araçları Popülerleri

 1. CamStudio
  CamStudioEkran Videosu Çekme Programı
 2. Freez Screen Video Capture
  Freez Screen Video CaptureEkrandan Video Çekme Aracı
 3. HyperCam
  HyperCamEkran Videosu Kaydetme Programı
 4. Bandicam
  BandicamEkran Videosu ve Oyun Videosu Kaydetme Programı
 5. Camtasia Studio
  Camtasia StudioEkran Videosu Çekme Programı