File Helper

File Helper

2.5.0.8
Editör Puanı: 3/5
3
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
8 / 11,160
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Kategori Sırası:
Dosya ve Disk Yöneticileri #148
File Helper

Bilgisayara indilen bir belgenin bilinmeyen bir uzantıda olması sık rastlanan bir durumdur. Böyle durumlarda araştırma yaparak uygun programı bulmalı ve doğru adresten temin etmelisiniz. File Helper ise tüm bu işlemleri kendisi yaparak tanımadığınız formattaki bir belgeyi açacak uygun programı bulur ve tek tıklamayla indirmenizi sağlar.

File Helper bilgisayarınıza kurduğunuz anda bir tarama gerçekleştirerek sistemin açamayacağı uzantıdaki dokümanları öncelikle listeler. Daha sonra listedeki dosya uzantılarının ne olduğunu ve hangi programla açılacağını kısa bir açıklamayla size gösterir. Programın yapabildikleri sadece bununla sınırlı değil. File Helper önerdiği programı hemen bilgisayarınıza indirmek için kendi veritabanında bir arama gerçekleştirerek bulur ve hemen bilgisayara indirmenizi sağlar.

File Helper için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda File Helper crack, File Helper serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Dosya ve Disk Yöneticileri Popülerleri

 1. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 2. Mobogenie
  MobogenieAndroid Senkronizasyon Programı
 3. Nero Burning ROM
  Nero Burning ROMCD/DVD/Blu-Ray Disk Yazma ve Ripleme Programı
 4. Unlocker
  UnlockerSilinmeyen Dosya ve Program Kalıntısı Temizleme
 5. Open Freely
  Open FreelyDosya Açma Programı