Folder Lock

Folder Lock

7.2.6
Editör Puanı: 3.5/5
3.5

Üye Puanı: 3.3/5

3.3

35 Üyenin Oyu

Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
891 / 266,674
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Şifreleme #4
Folder Lock Ana Ekran
Folder Lock Ana Ekran

Folder Lock Programı Sayesinde Kişisel Dosyalarınızı Şifreleyebilirsiniz

Folder Lock şifre korumalı dosyalar yapabilen, dosyaları iyice gizlemenize yardım eden, istediğiniz sayıda klasörü şifreleme olanağı sunan, ister sürücüleri, ister dosyaları, resimleri veya herhangi bir dokümanı şifreleyebilen hızlı bir dosya güvenlik yazılımıdır.

Sadece saniyelerinizi vererek bu şekilde basit bir koruma sağlayabileceğiniz program ile kilitlediğiniz dosyalar silinemez, yeniden adlandırılamaz, taşınamaz duruma gelirken ayrıca gizli ve erişimsiz özelliklere de bürünebiliyor. Güvenli bir şekilde klasörlerinizi kiliteyebilirken isterseniz onları karıştırabilir veya şifreleyebilirsiniz. Hızlı ve basit yapısı ile çabuk bir çözüm sağlayan Folder Lock dosya güvenliği konusunda güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Folder Lock ayrıca tamamen taşınabilir özelliğe sahip. Böylece isterseniz USB belleklerinizi, harici disklerinizi, yeniden yazılabilir CD ve DVD'lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz tüm özel bilgilerinizi kilit altında tutabileceksiniz.

Program yeni sürümünde verdiği online veri yedekleme özelliğiyle şifreli verilerinizin yedeğini tutuyor. 

Basit bir arayüze sahip ve herhangi bir kurulum istemeyen bu program şifrelediğiniz dosyaları Windows, DOS ortamlarında hatta işletim sisteminizi kaldırıp baştan kurduğunuzda bile dosyaları silmenize izin vermiyor böylece programı korumaya aldığınız şifreyi girmeden program kaldırılamıyorda. İşte tam güvenlik diye buna denir diyebiliriz.

Ek özellikler olarak Stealth Mode (Hayalet Modu), hacker saldırı görüntülemesi, paylaşılmış klasörler, otomatik kilitleme, otomatik bilgisayar kapatma, bilgisayar izlerini silme, dosya parçalama, 256-bit Blowfish şifrelemesi ve Windows Gezgini menü desteği gibi daha birçok özellik bulunuyor.

Folder Lock Öne Çıkan Özellikleri

 • Dosya Şifreleme: 256-bit dosya şifreleme yöntemiyle kişisel bilgileriniz güvende tutulur.
 • Online Yedekleme: Özel verilerinizi çevrim içi yedekleme sistemiyle senkronize ederek veri kaybının önüne geçebilirsiniz.
 • USB/CD Kilidi: Bilgilerinizin olduğu USB bellekler, harici diskler, CD/DVD'ler şifrelenerek özel parolayla koruma altına alınabilir. Folder Lock kurulu olmayan bilgisayarlarda dahi şifreli bellekler açılabilir.
 • Sanal Cüzdan: Programla hazırlayacağınız cüzdan 256-bit AES şifreleme yöntemi sayesinde çevrim içi bankacılık bilgileri ve sanal kredi kartı bilgilerinizi koruma altına alır.
 • Dosyaları Silin: Folder Lock 7 ile dosya, klasör ve diskler geri getirilemez şekilde silinir. Böylece gizli veriler tamamen yok edilebilir.
 • Güvenli Mod: Program bilgisayardaki tüm izlerinizi yok eder. Çalışan uygulamalar, kısayollar programla silinir.
 • Hack Koruması: Program yanlış girilen parola girişlerini monitörler. İsterseniz belli sayıda hatalı şifreden sonra otomatik olarak bilgisayarı kitleyerek istenmeyen girişlerden bilgisayarı korur.
 • Otomatik Koruma: Çalışan uygulamalarla ilgili görevler atayarak bilgisayarı otomatik komutlarla güvenli tutabilirsiniz.

Not: Program kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Folder Lock'ı ilk çalıştırdığınızda programın özelliklerinden faydalanmak ve seçeneklerine ulaşmak için bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Belirlediğiniz bu şifreyi unutmamaya özen gösterin veya bir yere not alın. Ayrıca programı bilgisayarınızdan kaldırmak (uninstall) için de yine bu belirlediğiniz şifre ile "Options" menüsüne girip "Uninstall Program" seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

 • Ad Soyadsarı
  Folder Lock 7.2.6 için Ad Soyadsarı dedi ki;

  bi konuda yardımcı olur musunuz bu programın lisansını almayınca lisans süresi dolunca resimler kaybolur mu veya her hangi bi zararı olur mu

 • Ziyaretçi
  3
  - Folder Lock 7.2.6 için Ziyaretçi dedi ki;

  arkadaşlaar bu programın içine resim atmayın uzantısını siliyor bidaha hiç bir programla acamıyorsunuz aynen benim gibi 1944 lerin fotosu var acamıyorum

  Artı Yönleri: güzel Eksi Yönleri: karışık
 • EarthQuakeR
  1
  - Folder Lock 7.2.1 için EarthQuakeR dedi ki;

  Bu programın eski sürümlerini uzun süre kullandım. Çok başarılı idi ve neredeyse hatasızdı. Sonradan çıkan yeni sürümü (6. versiyondu sanırım) çeşitli hataları beraberinde getirdi. İçine koyduğum klasörlere kendine has uzantılar vererek saklıyordu. Ancak bir gün girmeye çalıştığımda kendi uzantısını tanımadı ve dolayısıyla bütün klasörlerimi kaybettim. O gün bu gündür folder lock kullanmıyorum. Ayrıca neredeyse 10 yıllık program olmasına rağmen hala Türkçe dil seçeneğini eklemeyi becerememiş.

  Artı Yönleri: Korumada en üst seviyede Eksi Yönleri: Kimi zaman hatalarla karşılaşılabiliyor, bu da arşiviniz için risk demek. Türkçe dil desteği yok.
 • çağdaş demirci
  Folder Lock 7.2.1 için çağdaş demirci dedi ki;

  merhaba cengizhan ateş,
  program için lisans satın almadıysan ortak şifresini girerek klasörüne ulaşabilirsin. şifreyi kabul etmediği için benzer problem yaşamıştım programcısı ortak şifresini mail atmıştı. lisanslı kullanıyorsan ortak şifre çalışmaz

 • cengizhan ateş
  Folder Lock 7.2.1 için cengizhan ateş dedi ki;

  progra cok iyi ama ben bir hata yaptım programın masa ustu simgesını ve uzantılarınıda aynı dosyaya attım simdi açamıyorum

  • Cevap yazan: hüseyin bayraktar
   sistem geri yüklemeyi başlatsan düzelir kardeşim
   12 Ocak 2015 Pazartesi - 16:08:55 - Şikayet Et

Folder Lock için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Folder Lock crack, Folder Lock serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Folder Lock Ekran Görüntüleri

 • Folder Lock Ana EkranFolder Lock Ana Ekran
 • Folder Lock Dosya Şifreleme 2Folder Lock Dosya Şifreleme
 • Folder Lock 7 Yedekleme 3Folder Lock 7 Yedekleme
 • Folder Lock Sanal Cüzdan 4Folder Lock Sanal Cüzdan

Şifreleme Popülerleri

 1. Facebook Password Decryptor
  Facebook Password DecryptorFacebook Şifre Çözücü
 2. RAR Password Cracker 4.12
  RAR Password Cracker 4.12RAR Dosyalarının Şifrelerini Kırma Programı
 3. RAR Key
  RAR KeyRAR Şifre Çözücü
 4. Folder Lock
  Folder LockDosya Klasör Kilitleme Programı
 5. Asterisk Key
  Asterisk KeyAsterisk Şifre Gösterici