Fruit Ninja

Fruit Ninja

(Android)
Editör Puanı: 5/5
5

Üye Puanı: 4.8/5

4.8

6 Üyenin Oyu

Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
332 / 214,065
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.1 ve üstü
Kategori Sırası:
Beceri #13
Fruit Ninja Oyun Ekranı
Fruit Ninja Oyun Ekranı

Eğlenceli, vıcık vıcık ve bağımlılık yapan bir Android oyunu olan Fruit Ninja ile birbirinden lezzetli ve bol sulu meyveleri keserek yüksek puanlar toplamanız gerekiyor.

Bir ninja savaşçısı rolünü üstlendiğiniz oyunda elinizi adeta keskin bir kılıç gibi ekranın üzerinde gezdirerek tek hamlede olabildiğince çok meyveyi kesmeye ve yüksek puanlar toplamaya çalışacaksınız.

Farklı oyun modlarıyla oldukça bağımlılık yapan bir oyun olan Fruit Ninja, OpenFeint sistemi ile entegre olarak çalışarak farklı oyun modlarında dünya üzerinde en yüksek puan yapan oyuncuları da görmenizi ve bu oyuncularla rekabet içerisine girmenizi de sağlamaktadır.

Oyun içerisinde yer alan farklı güçlendiriciler yardımıyla ekstra özellikler kazanabileceğiniz ve bu güçlendiricileri en etkili şekilde kullanarak daha yüksek puanlar toplayabileceğiniz bu oyunu çok seveceğinize eminim.

Ayrıca toplamış olduğunuz puanlar yardımıyla farklı arka plan ekranları ve ninja kılıçları açtırabileceğiniz bir oyun marketi de Fruit Ninja'da bulunmakta.

Android platformunda oynayabileceğiniz en eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunlardan biri olan Fruit Ninja ile meyveleri kesmeye hemen başlayabilirsiniz.

Fruit Ninja için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Fruit Ninja crack, Fruit Ninja serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Fruit Ninja Ekran Görüntüleri

 • Fruit Ninja Oyun EkranıFruit Ninja Oyun Ekranı
 • Fruit Ninja Örnek Ekran 2Fruit Ninja Örnek Ekran

Beceri Popülerleri

 1. aa
  aaAndroid için Zorlu Beceri Oyunu
 2. Temple Run 2
  Temple Run 2Android İçin İlerlemeli Kaçış Oyunu
 3. Şeker Patlatma Oyunu
  Şeker Patlatma OyunuAndroid için Beceri Oyunu
 4. Flappy Bird
  Flappy BirdAndroid için Zorlu Beceri Oyunu
 5. Çılgın Hırsız
  Çılgın HırsızAndroid için Çılgın Hırsız Oyunu

Fruit Ninja Diğer Platformları