Game Booster

Game Booster

3.4.0
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
ispanyolca Arapça Rusça Türkçe İngilizce Almanca italyanca Fransızca
Geçen Hafta / Toplam:
5,114 / 815,192
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Sistem Araçları #3
Game Booster

Game Booster İndir

Game Booster kullanıcılara oyun performansı artırma konusunda yardımcı olan bir bilgisayar hızlandırma yazılımıdır.

Tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz Game Booster indirme işlemi sonunda hem bilgisayar ve oyun hızlandırma işlemlerini gerçekleştirmenize, hem de sistem analizi yapmanıza ve sistem istatistiklerini görüntülemenize yardımcı olacak bir yazılım sahibi olacaksınız.

Game Booster oyunlarda bilgisayarınızın performasını sistem kaynaklarınızın daha iyi optimize edilmesini sağlayarak artırmakta. Bilgisayarımızda bir oyun çalışırken arka planda birçok farklı uygulama ve hizmet çalışmaktadır. Eğer çok sayıda uygulama ve hizmet çalışıyorsa sistem kaynaklarınız darboğaza girer ve bilgisayarınız komutlarınıza daha geç tepki vermeye başlar. Bu durum oyunları da etkilemektedir. Game Booster kullanarak RAM belleğinizin sadece oyunlar için optimize edilmesini ve uygulama önceliğinin oyunlara verilerek diğer sistem kaynaklarının oyunlara aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Game Booster sistem kaynaklarınızın optimizasyonunun yanısıra oyunlarda sabit diskinizin de performansını artırabilmekte. Game Booster içerisinde yer alan birleştirme özelliği sayesinde oyunun sabit diskiniz üzerinde kurulu olduğu dizini birleştirebilir ve bilgisayarınızın bu dizindeki verilere daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Game Booster kullanıcılara bilgisayarlarının işlemcilerinin, sabit disklerinin, anakartlarının ve ekran kartlarının sıcaklık bilgilerini de sunmakta. Bunun yanında mevcut fan hızı da program üzerinden görüntülenebiliyor. Bilgisayarınıza detaylı ince ayar yapabilen Game Booster ile güncel olmayan sürücülerinizi analiz etmeniz ve sürücü güncelleştirme işlemlerini gerçekleştirmeniz de mümkün.

 • Ziyaretçi
  Game Booster 3.4.0 için Ziyaretçi dedi ki;

  iyi program oyunlar için faydalı

 • asdAd Soyad
  Game Booster 3.4.0 için asdAd Soyad dedi ki;

  Kasmayı engeller dimi??????????

 • Hakan Kaya
  5
  - Game Booster 3.4.0 için Hakan Kaya dedi ki;

  süpeeeer!-tam indir çok ama çok teşekkürler

  Artı Yönleri: oyunları müthiş iyi yapıyor
 • Lenitolepe
  5
  - Game Booster 3.4.0 için Lenitolepe dedi ki;

  Uzun süredir kullandığım programdır kendisi. Oyun videoları(gameplay) çekerken kendisinden faydalanıyorum. Oyun oynarken işe yaramayan, arkaplanda boş yere sistem kaynaklarını harcayan program, işlem ve hizmetleri kapatıyor. En sevdiğim bir diğer yanı ise bileşenlerinin ısılarını göstermesi. Bu sayede eğer ki çok ısınan bir parçanız var ise, ısıdan dolayı performans kaybı yaşanacağı için bunu da görmenizi sağlıyor. Ayrıca oyun dosyalarını birleştirme işlemi yaparak, sürücülerinizi de güncel tutarak en iyi oyun performansı sağlıyor. Normalde hiç yazmam böyle yerlere yorumlar ama uğramışken yorum bırakayım dedim. Belki bir faydamız dokunur. Her ne kadar kendi malım olmasa da, reklam yapıyor olsam da geliştirici firma için; adamlar hak etmiyor değiller. İyi oyunlar!
  -Lenitolepe

  Artı Yönleri: Tek tıkla maksimum güç.
 • Ziyaretçi
  5
  - Game Booster 3.4.0 için Ziyaretçi dedi ki;

  gerçekten güzel bir şey oyunumu çok hızlandırdı tavsiye ederim

  Artı Yönleri: oyunları çok hızlı yapıyor Eksi Yönleri: eksik yokkkkkkkk:)))))

Game Booster için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Sistem Araçları Popülerleri

 1. Advanced SystemCare
  Advanced SystemCareSistem Temizleyici ve Hızlandırıcı
 2. CCleaner
  CCleanerSistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
 3. Game Booster
  Game BoosterOyun Hızlandırma Programı
 4. SlimDrivers
  SlimDriversSürücü Güncelleme Programı
 5. Java Runtime Environment
  Java Runtime EnvironmentJava Programlama Dili ve Yazılım Platformu