Google Play

Google Play

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
37,778 / 1,529,933
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.2 ve üstü
Üretici:
Kategori Sırası:
Yardımcı Araçlar #1
Google Play

Google Play Mobil Versiyonu ile Uygulama Mağazasını Cebinizde Taşıyın

Google Play Store, Android kullanıcılarının mobil cihazları üzerine istedikleri oyunları ve uygulamaları indirebilmeleri için Google tarafından geliştirilmiş olan uygulama mağazasıdır.

Yüzlerce kategori altında yer alan ücretli ve ücretsiz tüm uygulamalara tek yerden ulaşmanıza ve mobil cihazlarınız üzerine indirmenize olanak sağlayan Google Play Store sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz tüm oyunlara ve uygulamalara tek yerden ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerinizi Google Play hesabınız üzerine tanımlayarak, ücretli oyun veya uygulamaları güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilir ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

Google Play'in en güzel özelliklerinden bir tanesi de farklı kategoriler altında sizlere tavsiye edeceği popüler uygulamalar ve oyunlardır. Bu sayede kullanıcılar tarafından en çok beğenilen uygulamaları ve oyunları görüntüleyerek mobil cihazlarınız üzerine indirerek deneme şansını yakalayabilirsiniz.

Ayrıca akıllı telefon veya tabletiniz üzerine indirmiş olduğunuz oyunlar hakkında yorumlar yapabilir, puan verebilir veya aynı şekilde diğer kullanıcılar tarafından uygulamalar veya oyunlar için yapılmış olan yorumları ve verilmiş olan ortalama puanları görebilirsiniz. Bu sayede yeni uygulamalar veya oyunlar keşfederken hiç zorlanmayacaksınız.

Oldukça sade ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Google Play uygulamasının ana sayfası üzerinde yer alan "Uygulamalar", "Oyunlar" ve "Kitaplar" başlıkları yardımıyla istediğiniz içeriklere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde daha önce bahsetmiş olduğum sizin için önerilen uygulamalara, oyunlara ve kitaplara da uygulama anasayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Google Play hesabınız üzerine aynı anda hem akıllı telefonlarınızı hem de tabletlerinizi tanımlayarak, yüklemek istediğiniz uygulamaların ve oyunların mobil cihazlarınızla uyumlu olup olmadığını görebilir, ayrıca "Uygulamalarım" başlığı altında mobil cihazlarınız üzerinde yüklü olan tüm uygulamaları görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu saydığımız güzel özelliklerin dışında mobil cihazlarınız üzerinde yer alan tüm uygulamaları, oyunları ve diğer verileri Google Play hesabınız üzerine kolayca yedekleyebilirsiniz. Bu sayede akıllı telefon veya tabletinizin başına bir şey gelmesi durumunda tüm verilerinizi güvenli bir şekilde yeni mobil cihazınız üzerine geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca Google Play üzerinde beğendiğiniz oyunları ve uygulamaları istek listenize ekleyerek daha sonra bu liste altında yer alan tüm oyunları ve uygulamaları istediğiniz zaman mobil cihazlarınız üzerine yükleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon veya tablet sahibiyseniz, Google Play Android uygulamasına mutlaka sahip olmanız gerektiğini söylemeliyim.

Google Play için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Yardımcı Araçlar Popülerleri

 1. Google Play
  Google PlayAndroid İçin Mağaza Uygulaması
 2. Adobe Flash Player
  Adobe Flash PlayerAndroid İçin Flash Uygulaması
 3. Tube To Mp3
  Tube To Mp3Android için YouTube MP3 İndirme Uygulaması
 4. Kim Arıyor?
  Kim Arıyor?Android için Bilinmeyen Numara Görme Uygulaması
 5. Aptoide
  AptoideAndroid İçin Alternatif Uygulama Marketi Uygulaması