Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security

GTA V'in PC Sürümü Kaç GB Olacak?

Rockstar Games’in gündemden bir türlü inmek bilmeyen olay yapımı GTA V için PC sürümü ile alakalı yeni söylentiler kaldığı yerden devam ediyor. Ancak şunu belirmekte fayda var, oyunun PC sürümü hala belirsizliğini koruyor. GTA V’in PC sürümünün çıkıp çıkmayacağı hala Rockstar Games’in inisiyatifine bağlı.

Bununla beraber imzası bile toplanmaya başlanan GTA V’in PC sürümünün kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde istendiğini görüyoruz. PC oyunculuğunun önemli oyun serilerinden birisi olan GTA serisinin son oyunu GTA V’in PC sürümüne çıkmayacak olması zaten büyük ayıp olurdu. PC sürümü ile ilgili, yani Rockstar Games’in GTA V’i PC’ye duyurması ile birlikte ortaya çıkabilecek olan ihtimallerde düşünülmeye başlandı bile.

Konu ile ilgili hurafeler başladı bile, GTA IV’ün 15 GB’lık bir alan kapladığının altını çizen bazı oyun severler GTA V’in sabit diskinizde kaplayacağı alanın 60 GB olabileceğinin sinyalini verdi. Bu konuda çeşitli görüşler var olsa da bize göre bunun uçuk bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. Tabii yine de ortada sürpriz yapmaya bayılan Rockstar Games var her şeye hazırlıklı olmakta fayda var.

GTA V'in PC Sürümü Kaç GB Olacak? İçin Yapılan Yorumlar (24)

 • GÖRKEM
  GÖRKEM dedi ki;

  Bana gerek olanlar gta 5 şin ve gta san andreas ' sın blgisayarda kaç GB OLMASI SİZİN BİLGİSAYARINIZDA A 5 VE GTA SAN ANDREAS KAÇ GB YORUM OLARAK YAZIN LÜTFEN!!!

  3 Nisan 2016 Pazar - 23:48:51 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • burak akın
  burak akın dedi ki;

  Bence bayaa iyi benimk ki 65 gb çok iyi alır benimkine

  4 Ocak 2016 Pazartesi - 14:52:45 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • gürkansafca
  gürkansafca dedi ki;

  knklar her masaüstüne inermi benimki 5 ram 200gb

  31 Ekim 2015 Cumartesi - 07:28:56 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • ali
  ali dedi ki;

  Arkadaşlar gta 5 sadece 4 gb yer kaplıyor ve bunun için bilgisayarınızın 8 cg reme ihtiyaç duyması gerekiyor eğer bilgisayarınız 4 gb ram var ise bilgisayarınız hem yavaşlar hem de bi kaç gün sonra çöker

  18 Haziran 2015 Perşembe - 10:29:57 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • gcmets
  gcmets dedi ki;

  yok ben hesapladim tam tamına windosw 7.3 ultimate durumu 7gb hafıza gibi leptoplarin içine yüklenecektir tam tamına 2gb edecektir

  18 Haziran 2015 Perşembe - 08:42:52 - Cevap Yaz - Şikayet Et

GTA V'in PC Sürümü Kaç GB Olacak? İçin Yorum Yaz

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

ÇOK OKUNAN HABERLER

OYUN HABERLERİ

BİZİ TAKİP EDİN

Tamindir E-Bülten