Hareketli Duvar Kağıtları

Hareketli Duvar Kağıtları

Editör Puanı: 4/5
4
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
258 / 28,624
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.2 ve üzeri
Üretici:
Kategori Sırası:
Kişiselleştirme #8
Hareketli Duvar Kağıtları

Android akıllı telefonunuzun arkaplan resimlerinden artık sıkıldıysanız siz de bir alternatif arıyorsunuz demektir. Bunun için kullanabileceğiniz pek çok farklı resim olsa da hareketli arkaplanların çok daha çekici olduğu kesin. Bu resim uygulamalarının pek çoğu ise ücretli ve bu nedenle kullanıcılar mağdur olabiliyorlar.

Hareketli Duvar Kağıtları uygulaması bir yandan ücretsiz olurken bir yandan da güzel hareketli arkaplanlar sunabilen nadir uygulamalardan bir tanesi. Sahip olduğu hareketli resim galerisi sayesinde hem telefonunuz hem de tabletiniz için en güzel arkaplan resimlerini bulabilirsiniz.

Yüksek kaliteli resimler sunan uygulama hem dik hem de yatay olarak resimleri kullanmanıza izin veriyor. Düzenli olarak güncellenmesi sayesinde yeni özellikler ve arkaplanlara da kavuşmanız çok kolay hale geliyor. Eğer daha fazlasını indirmek isterseniz yine uygulama içerisinde gereken seçenekleri bulabilirsiniz.

Bütün popüler akıllı telefon ve tabletler için uyumlu olan uygulamayı kullanırken yavaşlıklar sezerseniz cihazınızın bellek ve diğer donanımlarının yetersizliğini göz önünde bulundurmalısınız. Bu durumda pil ömrünüz de kötü etkileneceği için uygulamayı kullanmamanızı öneriyorum.

Hareketli Duvar Kağıtları için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Kişiselleştirme Popülerleri

 1. Mobogenie
  MobogenieAndroid için Kişiselleştirme Uygulaması
 2. 1Mobile Market
  1Mobile MarketAndroid İçin Alternatif Uygulama Marketi
 3. Clean Master
  Clean MasterAndroid Bellek Temizleme
 4. Samsung Galaxy S4 Zil Sesi Paketi
  Samsung Galaxy S4 Zil Sesi PaketiAndroid İçin Samsung Galaxy S4 Zil Sesleri
 5. APUS Launcher
  APUS LauncherAndroid İçin Launcher