HERE Maps

HERE Maps

(iOS)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
HERE Maps
HERE Maps
HERE Maps
HERE Maps
HERE Maps

iOS sürümüyle birlikte HERE Maps her platformda var olan en geniş kapsamlı harita uygulaması oldu.

Alper Çetiner Son güncelleme 1 yıl önce

HERE Maps, Nokia Maps altyapısı üzerinden hazırlanan ve Nokia mühendislerinin ortaya koyduğu bir harita uygulaması. Bu uygulama ile iOS 6 sonrası iPhone ya da iPad cihazınızda sıkıntılar yarattığı için mağazadan kaldırılmıştı. Apple, güvenlik sebeplerinden ötürü eski uygulamayı desteklemeyi bırakıp kendi yerel harita uygulamasının yükselmesi için çaba sarf etmişti. iOS 7 sonrası aşılan güvenlik bariyeri sayesinde siz de iOS kullanıcısı olarak HERE Maps'in gelişmiş seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Aralarında Türkiye'nin de yer aldığı yüzlerce ülkede haritanın yanı sıra navigasyon hizmeti de verebilen uygulama, Nokia ya da Facebook hesabı üzerinden giriş yaparak aktif kılınabiliyor. Diğer yandan sesli komut vererek navigasyon hizmeti kullanılabiliyor olsa da Siri ile entegre bir çalışma için Türkiye kanadındaki gelişmeleri daha yakından takip etmek gerekiyor. Windows Phone HERE Maps uygulamasında Drive ve Transit seçenekleri ayrı bir hizmet olarak sunulurken Android ve iOS cihazlarında bu özelliklerin her biri tek bir uygulama aracılığıyla aktarılabilmiş.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama ilk platformlar arası harita uygulaması olduğu için, farklı cihaz kullananlarla da mükemmel uyumu yakalamanızı sağlayacaktır. Nokia, HERE projesine senelerdir yatırım yapıyor ve en başarılı sonuçları veren uygulamalardan bir tanesini sonunda iOS cihazlarına da ulaştırmayı başardı.

HERE Maps için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
11 / 6,371
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
7.0 ve üzeri
Üretici:
Nokia

Navigasyon Popülerleri

 1. IBB CepTrafik
  IBB CepTrafikİstanbul'daki trafik yoğunluğunun durumunu gösteren program.
 2. Yandex.Navigasyon
  Yandex.NavigasyoniOS için Yandex Navigasyon Uygulaması
 3. Google Earth Mobile
  Google Earth MobileiPhone, iPad ve iPod Touch İçin Google Earth Mobil Uygulaması
 4. Google Maps
  Google MapsiOS için Haritalar Uygulaması
 5. HERE Maps
  HERE MapsiPhone ve iPad için Harita ve Navigasyon Uygulaması