24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!
Hotspot Shield Elite

Hotspot Shield Elite

3.09
Editör Puanı: 5/5
5

Üye Puanı: 5/5

5

10 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
Çince ispanyolca Fransızca Arapça Rusça vietnamca Farsça İngilizce Almanca
Geçen Hafta / Toplam:
683 / 106,173
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/WinME/Win2000/Win98/Win95/WinNT
Üretici:
Kategori Sırası:
İnternet Güvenliği #12
Hotspot Shield Grafiksel Arayüz
Hotspot Shield Grafiksel Arayüz

Ülkemizin en önemli internet sorunlarından biri olan yasaklı sitelere erişmek için Hotspot Shield Elite'den yardım alın. Erişimi engellenmiş yüzlerce siteye Amerika IP adresleri üzerinden ulaşmanızı sağlayan program yasakları kaldırıyor. Windows kullanıcıları için hazırlanmış bu sürümle internette HTTPS şifreleme yoluyla hiç iz bırakmadan güvenli olarak gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca yazılım havalimanı, otel, kafe gibi Wi-Fi noktalarındaki internet korsanlarından sizi korur.

Hotspot Shield Elite programı ile istediğiniz her siteye proxy'ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp "Connect" tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP'ye bağlandığınızı göreceksiniz. "Connected" yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

Wi-Fi'den internete bağlı durumdayken bazı kişiler şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi'ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

İşte bu yüzden Hotspot Shield Elite ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Oldukça kullanışlı olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.

Hotspot Shield Elite bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde korsanların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede e-posta, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

Hotspot Shield'ın standart versiyonu kurulduktan sonra Elite versiyonuna geçiş için tek yapmanız gereken program simgesine sağ tıkladıktan sonra "properties" menüsüne basarak "Buy Elite NOW" linkine tıklamak. Daha sonra ödeme için gerekli sayfaya yönlendirileceksiniz.

3.09 Sürümüyle Gelen Yenilikler:

 • Yeni HTML yükleyici ve kullanıcı eğitimleri
 • İnteraktif özellikler turu
 • Kararlılık geliştirmeleri
 • Çoklu hata düzeltmeleri

Önemli! Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

Hotspot Shield Elite için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Hotspot Shield Elite crack, Hotspot Shield Elite serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Hotspot Shield Elite Ekran Görüntüleri

 • Hotspot Shield Grafiksel ArayüzHotspot Shield Grafiksel Arayüz

İnternet Güvenliği Popülerleri

 1. Hotspot Shield
  Hotspot ShieldÜcretsiz Proxy Programı
 2. UltraSurf
  UltraSurfEngelli Sitelere Giriş, Çevrimiçi Güvenlik ve Gizlilik Programı
 3. Spotflux
  SpotfluxEngelli Web Sitelerine Giriş ve Güvenlik Programı
 4. ZenMate
  ZenMateChrome, Firefox ve Opera İçin Ücretsiz Proxy Eklentisi
 5. Tor Browser
  Tor BrowserGüvenilir ve Anonim Web Tarayıcısı