IObit Uninstaller

IObit Uninstaller

3.2.0.128
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
4,147 / 176,567
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
Kategori Sırası:
Program Kaldırıcılar #1
IObit Uninstaller Ana Ekranı
IObit Uninstaller Ana Ekranı

İleri Seviye Program Kaldırma Aracı

IObit Uninstaller kullanıcılara istenmeyen yazılım kaldırma konusunda yardımcı olan ücretsiz bir program kaldırma yazılımıdır. 

IObit Uninstaller program kaldırma işlemini çok daha kapsamlı bir şekilde gerçekleştirerek standart Windows program kaldırma aracından çok daha fazlasını kullanıcılara sunuyor. IObit Uninstaller kullanarak sadece programları değil, programların bıraktığı kayıt defteri girdileri ve çöp dosyalar gibi kalıntıları temizleyebilmektesiniz. Bu dosyaların temizlenmesi bilgisayarınız yavaşlamasının engellenmesi ve disk alanınızın daha verimli kullanılması anlamına geliyor. Program kaldırma işlemleri sonrası "Güçlü Tarama" seçeneğini kullanarak bu kalıntıları tespit edebiliyorsunuz.

IObit Uninstaller'ın en güzel yönlerinden biri kurulum gerektirmeyen bir program kaldırma aracı oluşudur. IObit Uninstaller direkt olarak programın .exe uzantılı dosyası üzerine tıkladığınızda çalışıyor ve herhangi bir kayıt defteri girdisi oluşturmuyor. Eğer bilgisayarınız kötü amaçlı yazılımların saldırısına uğradıysa ve bu yazılımlar Windows'un program kaldırma arayüzünü devre dışı bıraktıysa IObit Uninstaller'ı alternatif bir çözüm olarak kullanabilir, istenmeyen programları kaldırabilirsiniz. Programı USB belleğinize kopyalayarak herhangi bir bilgisayarda kurulum yapmadan kullanabiliyorsunuz. Bu özellik hem kurulum sırasında yaşanan sıkıntıları önlüyor hem de yazılım kurulması işlemlerini engelleyen kötü amaçlı yazılımlara karşı avantaj kazandırıyor.

IObit Uninstaller program kaldırma işlemleri için oldukça güvenli bir yöntem sunmaktadır. Dilerseniz her program kaldırma işlemi için bir sistem geri yükleme noktası oluşturabilir ve herhangi bir problem oluştuğunda bütün değişiklikleri geri alabilirsiniz.

IObit Uninstaller'ın zorla kaldırma özelliği sayesinde silinmemekte inat eden programları ve kalıntılarını tamamen kaldırabiliyorsunuz. Bu araç sayesinde bilgisayarınızı etkileyen kötü amaçlı yazılımlardan kurtulabilmektesiniz. Benzer şekilde programın tarayıcı eklentisi kaldırma özelliği ile tayarıcılarınıza yapışan ve silinmemekte inat eden eklentileri kaldırabilirsiniz. Programın dosya öğütücü özelliği ise bize kalıcı olarak dosya kaldırma imkanı sunuyor ve bu yolla kaldırılan dosyaların silindikten sonra dosya kurtarma yazılımlarıyla geri getirilmesini engelliyor.

IObit Uninstaller'ın bir diğer kullanışlı özelliği toplu program kaldırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde kaldırmak istediğiniz programları toplu olarak işaretleyebilir ve hepsinin kaldırma işlemlerini arka arkaya tamamlayabilirsiniz.

IObit Uninstaller'ın özellikleri şunlardır:

 • İleri seviye program kaldırma yeteneği
 • Zorla program ve kalıntı kaldırma
 • Toplu program kaldırma
 • Güçlü tarama özelliği
 • Güvenli program kaldırma
 • Dosya öğütücü özelliği
 • Tamamen ücretsiz ve kolay kullanım

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

IObit Uninstaller İçin Yapılan Yorumlar (34)

 • fms
  5
  - IObit Uninstaller 3.1.7.2405 için fms dedi ki;

  indirme işlemi cok hızlı teşekkürler

 • Metin Bicioğlu
  5
  - IObit Uninstaller 3.0.4.922 için Metin Bicioğlu dedi ki;

  Çok teşekkürler Tamindir. Bu program sayesinde silemediğim bir oyunun programını kaldırmayı başardım.Gerçekten muhteşem bir program.

  Artı Yönleri: Arayüz , kolay kullanım, Türkçe olması
 • Cemal ÖmürAd Soyad
  IObit Uninstaller 3.0.4.922 için Cemal ÖmürAd Soyad dedi ki;

  your unınstaller var pc de de kaldırmaya gerek var mı ?

 • Ziyaretçi
  5
  - IObit Uninstaller 3.0.4.922 için Ziyaretçi dedi ki;

  çok çok güzel....teşekkürler tam indir

 • AliBerkcann
  5
  - IObit Uninstaller 3.0.4.922 için dedi ki;

  Program karşısında kesinlikle tereddüt etmeyin.Ben bu programı 2 hafta önce adc programı sayesinden istemesem de indirmiştim.Ancak bu bana daha çok bir hediye oldu.Karşılaştığım arayüz,stabil çalışımı,sadece geriyükleme/uninstall üzerine yoğunlaşılmış bir yazılım.Bilgisayarı yormuyor gördüğüm kadarıyla.Kayıt defterindeki şeyleri de siliyor.Gerektiği gibi işini tamamlıyor.Revo Uninstaller'da bile görmedim kayıt defterini silme özelliğini.Ayrıca geçmiş sitelerdeki şeyleri silmeye gidilmiş.Zaten Ccleaner var ona ihtiyacımız yok ki arkadaşım niye koymuşsun onu oraya?!?!! En iyisi IOBİT Uninstaller bence.Dediğim gibi tereddüt etmeyin indirin.Eğer gereksiz bulduysanız hem kötü puan verin hem bu mesajı dislike edin.Kesinlikle 5 üzerinden 5!

  Artı Yönleri: Gayet kullanışlı arayüz içeriği ve stabil çalışıyor.Gerektiği işi tamamlıyor ve bırakıyor.

IObit Uninstaller için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

IObit Uninstaller Ekran Görüntüleri

 • IObit Uninstaller Ana EkranıIObit Uninstaller Ana Ekranı
 • Tarayıcı Eklentileri Kaldırma Aracı 2Tarayıcı Eklentileri Kaldırma Aracı
 • Dosya Öğütücü 3Dosya Öğütücü
 • Güçlü Tarama Özelliği 4Güçlü Tarama Özelliği

Program Kaldırıcılar Popülerleri

 1. IObit Uninstaller
  IObit Uninstallerİleri Seviye Program Kaldırma Aracı
 2. Revo Uninstaller
  Revo UninstallerProgram Silme Aracı
 3. CleanUp!
  CleanUp!Gereksiz Dosyaları Silme Programı
 4. ESET Uninstaller
  ESET UninstallerESET Kaldırma Programı
 5. XL Delete
  XL DeleteDosya Silme Programı