Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
IObit Uninstaller

IObit Uninstaller

5.0.3.168
Editör Puanı: 5/5
5

24 Kullanıcı: 4.8/5

4.8
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
2,223 / 567,159
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
IObit Uninstaller

Bilgisayarınızdan Kaldırmakta Zorlandığınız Yazılımları Bu Program ile Kolayca Kaldırın

IObit Uninstaller, PC kullanıcılarının bilgisayar bakımlarını ve program kaldırma ihtiyaçlarını çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve böylece bir süre sonra PC'lerimizde gereksiz programların ve verilerin birikmesinden kaynaklanan yavaşlamaların ve sıkıntıların ortadan kaldırılmasında kullanılıyor.

Zira programı kullandığınızda, Windows'un kendi Program Ekle/Kaldır menüsünde yer almayan veya buradan kaldırılması mümkün olmayan tüm programları ortadan kaldırmanız mümkün hale geliyor. Ayrıca bilgisayarınızda önceden yüklü olarak gelen Windows 8 ve 8.1 uygulamalarını da ortadan kolayca kaldırabiliyorsunuz.

Uzun süreli PC kullanımlarında, bilgisayarın kayıt defterinde binlerce program ve uygulamanın artıkları birikmektedir. Programlar sistemden kaldırılsalar bile bu artıklar orada durmaya devam ederler ve IObit Uninstaller bu artıkları da hedefleyerek bilgisayarın kayıt defterinin gereksiz girdilerden korunmasına yardımcı olmakta hiç bir sorun yaşamıyor.

Eğer program kaldırma işlemleri veya kayıt defteri temizleme sırasında bilgisayarınızda herhangi bir sorun meydana gelirse, bu sorunlardan geri dönüş yapabilmek için otomatik olarak sistem geri yükleme noktası da yaratabilmenize olanak tanıyan program, bu işleve ihtiyaç duymayacağınız kadar stabil bir şekilde çalışıyor.

Bazen Windows güncellemelerinin da bilhassa eski bilgisayarlarda sorunlara sebep olabilmesi nedeniyle kullanıcılar bu güncellemelerden kurtulmak isteyebiliyorlar. IObit Uninstaller'ın Windows Update silme özelliğinden faydalanarak PC'nizde sorunlar çıkaran güncellemeleri de ortadan kaldırabilirsiniz.

Web tarayıcınıza bir şekilde bulaşan ve geri kaldıramadığınız zararlı eklentilerin de ortadan kaldırılması için programdan faydalanabilirsiniz. Bu eklentiler arasında anasayfa değiştiren eklentilerden tutun da arama motorunu değiştirenler ya da kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışanlara kadar çok çeşitli durumlarla karşılaşmak mümkün olduğundan bir an önce sisteminizden temizlemeniz gerekmekte.

Ücretsiz olarak sunulması ve çok kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelmesi onu program kaldırma araçları arasında oldukça değerli bir yere koyuyor. Eğer Windows'un standart program kaldırma uygulamasını etkisiz buluyor ve daha kökten bir çözüm arıyorsanız kesinlikle bilgisayarlarınızda bulundurmanız gereken sistem bakım uygulamaları arasında yer almalı.

 • Ziyaretçi
  IObit Uninstaller 5.0.3.168 için Ziyaretçi dedi ki;

  Program indireceğim zaman tek güvendiğim site!
  Teşekkürler...

  Artı Yönleri: *****
 • Ziyaretçi
  5
  - IObit Uninstaller 5.0.3.168 için Ziyaretçi dedi ki;

  Güzel program çok sevdim herkes indirebilir.

  Artı Yönleri: Kalıntıları siliyor.
 • Ziyaretçi
  5
  - IObit Uninstaller 4.1 için Ziyaretçi dedi ki;

  benim gibi bilgisayarı çok iyi bilmeyen birinin bile kolaylıkla indirebilceği bir program hem çabuk hem kolay butun gece uğraşıp bır turlu sılemedıgım programı hemencecik sılıverdı yapanın ellerine sağlık sıteyede ayrıca teşekkürler sorunuma çözüm bulmama yardımcı olduğu ıçın

  Artı Yönleri: çabuk ve kolay Eksi Yönleri: eksi yonü yok
 • SEBO
  5
  - IObit Uninstaller 4.0 için SEBO dedi ki;

  GERÇEKTEN GÜZEL KALDIRAMADIĞIM PROGRAMI HEMEN KALDIRDI

 • MERT SİPAHİ
  IObit Uninstaller 4.0 için MERT SİPAHİ dedi ki;

  bazı programların kalıntıları bilgisyarda hala duruyor tam anlamıyla kaldırma yapan program görmedim..iobit de buna dahil

  Artı Yönleri: küçük boyutlu prog. tam olarak kaldırması Eksi Yönleri: büyük boyutlu oyun ya da programın kalıntıları c diskiinde hala duruyor..??*
  • Cevap yazan: AHMET ASLAN
   Bazı program kalıntıları bilgisayar yeniden başlatınca siliniyor o yüzden duruyor pc yeniden başlatınca siliniyor
   27 Kasım 2014 Perşembe - 17:37:29 - Şikayet Et

IObit Uninstaller için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Program Kaldırıcılar Popülerleri

 1. IObit Uninstaller
  IObit Uninstallerİleri Seviye Program Kaldırma Aracı
 2. Revo Uninstaller
  Revo UninstallerProgram Silme Aracı
 3. ESET Uninstaller
  ESET UninstallerESET Kaldırma Programı
 4. CleanUp!
  CleanUp!Gereksiz Dosyaları Silme Programı
 5. XL Delete
  XL DeleteDosya Silme Programı