iPhone Explorer

iPhone Explorer

2.2.1.3
Editör Puanı: 4/5
4
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
33 / 21,810
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Dosya ve Disk Yöneticileri #83

Apple'ın popüler cihazları iPhone, iPad ve iPod Touch tasarımlarıyla ne kadar beğenilse de kullanım özellikleri her kullanıcıya hitap etmiyor. iPhone Explorer bu aşamada devreye girerek dosya kullanımını kolaylaştırıyor.

Program bu cihazlardaki dosya ve klasör yönetimini sıradan sabit disklerdeki kadar kolay ve pratik hale getiriyor. Öncelikle dosyalarınızı program yardımıyla kolayca görüntüleyebilirsiniz. Sürükle-bırak yöntemiyle iPhone'a dosya yükleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Dosyaları yeniden isimlendirebilirsiniz.

Oldukça az yer kaplayan iPhone Explorer tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Programın diğer bir artısı ise hem Windows hem de Mac bilgisayarlarda çalışabilmesi. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazların tüm sürümleriyle çalışan yazılım jailbreak uygulanan cihazlarda bile çalışıyor.

 • iPhone USB Disk Modu: iPhone cihazınızı USB bellek gibi kullanmak istemez misiniz? iPhone Explorer sayesinde telefonunuzla veri transferi ve depolaması çok kolay.
 • Dosya önizleme: Özellikle fotoğraf albümlerinde işe yarayan özellik, dosya ve klasörlere hızlıca göz atmanızı sağlıyor. Böylece tüm albümü transfer etmeden gözden geçirerek seçim yapabilirsiniz.
 • E-posta, SMS, Adres defteri ulaşımı: Jailbreak uygulanan iPhone cihazlarda e-posta, SMS, sesli mesaj ve adres defterine ulaşılarak yedeklenebilir.

Önemli! Programın çalışması için bilgisayarınızda iTunes programı kurulu olmalıdır.

iPhone Explorer için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Dosya ve Disk Yöneticileri Popülerleri

 1. Mobogenie
  MobogenieAndroid Senkronizasyon Programı
 2. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 3. Nero Burning ROM
  Nero Burning ROMCD/DVD/Blu-Ray Disk Yazma ve Ripleme Programı
 4. Unlocker
  UnlockerSilinmeyen Dosya ve Program Kalıntısı Temizleme
 5. Smart Defrag
  Smart DefragDisk Performansı Artırma Yazılımı