Iron Force

Iron Force

(iOS)
Editör Puanı: 5/5
5
Iron Force
Iron Force
Iron Force
Iron Force
Iron Force
Barış YANIK Son güncelleme 3 yıl önce

Iron Force, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte oynayabileceğiniz mükemmel ve bir o kadar heyecanlı tank savaş oyunlarından bir tanesidir. Mükemmel grafik ve ses efektlerine sahip olan oyunu saatlerce hiç sıkılmadan oynayabilirsiniz.

Oyunu yükledikten sonra giriş yaparak 2 farklı moda giriş yaparak savaşa katılabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi 6 kişilik bir alanda herkesin birbirine düşman olduğu ve sadece tek bir kazananın olduğu oyun modu. Bu oyun modunda gördüğünüz her rakibi yok etmeye çalışmalısınız. Diğer oyun modu ise 3'e 3 olarak takım halinde yapılan savaşlar. Bu savaşlarda takım oyunu oynayarak, takım arkadaşlarınız ile strateji geliştirerek karşı takımı yok etmeye çalışıyorsunuz. Oldukça heyecanlı mücadelelerin ve savaşların yaşandığı oyunu nefeslerinizi tutup heyecanla oynayacağınıza eminim.

Oyunun en güzel yanlarından birisi ise arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilme fırsatı. Savaş oyununa meraklı diğer arkadaşlarınız ile ister takım kurarak isterseniz onlara düşman olarak savaşa girebilirsiniz. Oyunda 12 farklı seçebileceğiniz tank ve 4 farklı savaş arenası bulunmaktadır. Tanklarınızın gücünü, hızını ve diğer özelliklerini arttırabileceğiniz bir sistem mevcut. Tank gelişimlerini dikkatli yaparak tankınızı yok edilemez bir canavara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca 4 farklı arenanın her birinde avantajlı ve zayıf noktalar bulunmaktadır. Oynadıkça daha da alışarak öğreneceğiniz arenalarda bir süre sonra tüm detayları biliyor hale gelerek adeta usta bir savaşçı olabilirsiniz.

Rakiplerinizle karşılaşmadan önce oyuna alışabilmek için oyun içerisindeki botlarla istediğiniz kadar pratik yaparak hazır hale gelebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz Iron Force oyununda ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla birlikte rakiplere veya onlara karşı savaş vererek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Iron Force için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Japonca Rusça Fransızca Almanca Çince italyanca ispanyolca İngilizce Türkçe
Toplam:
2,865
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 4.3 ve Üzeri
Üretici:
Chillingo Ltd

Savaş Popülerleri

 1. Ultimate Mortal Kombat 3
  Ultimate Mortal Kombat 3iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Ölümcül Dövüş Oyunu
 2. Super Tank Battle
  Super Tank BattleiPhone ve iPad için Tank Savaşı Oyunu
 3. Walking War Robots
  Walking War RobotsiPhone ve iPad için Robot Savaşı Oyunu
 4. Tank Hero
  Tank HeroiPhone Ve iPad İçin Tank Oyunu
 5. Battle Bay
  Battle BayiPhone ve iPad için Online Gemi Savaşı Oyunu