iTools

iTools

2014.0520
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

Üye Puanı: 5/5

5

22 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
4,942 / 555,816
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Dosya ve Disk Yöneticileri #2
iTools

Bu Programı Kullanarak iOS Cihazlarınızı Hızlı ve Etkili Bir Şekilde Yönetebilirsiniz

iTools, iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod Touch cihaz sahipleri için hazırlanan başarılı bir iTunes alternatifidir. iOS cihazlarınız üzerindeki tüm dosyalarıbızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan program, bilgisayarınız ve iOS cihazlarınız arasında senkronizasyon işlemini sağlar.

Android cihazlar üzerinde olduğu gibi bilgisayarınız üzerinden iPhone, iPad ve iPod Touch'ınıza dosya aktaramı yapabileceğiniz gibi, aynı işlemin tersini yani iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinden de bilgisayarınıza dosya transferi yapabilirsiniz.

Tüm iOS sürümleriyle uyumlu olarak çalışan program, kullanıcılara uygulama yükleme konusunda da farklı bir deneyim sunmayı başarıyor. iOS cihazlarınız üzerinde yer alan fotoğraflarınızı varsayılan fotoğraf görüntüleme programınız yardımıyla görüntülemenize olanak sağlayan iTools, sahip olduğu farklı kullanıcı arayüzleri sayesinde de kullanıcıları tek düzelikten kurtarıyor.

Her ne kadar programı kullanabilmek için PC'niz üzerinde iTunes programının kurulu olması gerekse de iTunes'a göre çok daha basit ve kolay bir kullanım sunan iTools birçok kullanıcı için şimdiden iTunes'un yerini almış durumda.

Tüm bunların dışında iTools ile cihazınız üzerinde yer alan kısa mesajları görüntüleyebilir ve isterseniz hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Program ayrıca bilgisayarınız üzerinden doğrudan kısa mesaj göndermenize de olanak tanımaktadır.

iTools hakkında daha fazla bilgi almak için iTools İncelemesi yazımızı okuyabilirsiniz.

iTools için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Dosya ve Disk Yöneticileri Popülerleri

 1. Mobogenie
  MobogenieAndroid Senkronizasyon Programı
 2. iTools
  iToolsiPhone, iPad ve iPod Touch Dosya Yöneticisi
 3. Nero Burning ROM
  Nero Burning ROMCD/DVD/Blu-Ray Disk Yazma ve Ripleme Programı
 4. Unlocker
  UnlockerSilinmeyen Dosya ve Program Kalıntısı Temizleme
 5. 7-Data Android
  7-Data AndroidAndroid Cihazlardan Veri Kurtarma Programı