Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
Keylogger

Keylogger

3.9
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

18 Kullanıcı: 4.7/5

4.7
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
479 / 268,645
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/WinME/Win2000/Win98
Üretici:
Keylogger

Keylogger ile Bilgisayarınızın Nasıl Kullanıldığını Takip Edebilirsiniz

Keylogger kullanıcılara bilgisayarlarında ne olup bittiğini öğrenme imkanı veren bir bilgisayar takip programıdır.

Eğer bilgisayarınız farklı kullanıcılar tarafından izinli veya izinsiz olarak kullanılıyorsa bilgisayarınızda ne tür işlemler yapıldığını öğrenmek isteyebilirsiniz. İş yerinizde veya farklı kurumlarda bilgisayarınızdaki aktiviteleri denetlemek için kullanabileceğiniz bir yazılım olan Beyond Keylogger sayesinde bilgisayar kullanımına ilişkin detaylar size raporlanabiliyor. Keylogger bu işi gerçekleştirmek için farklı araçları bir araya getiriyor.

Keylogger bilgisayarınızın ne kadar süre boşta olduğunu ve ne kadar süre kullanıldığını raporlayabilmekte. Bilgisayarınızda interter üzerinden yapılan işlemler, ziyaret edilen internet siteleri, tıklanan bağlantılar, sitelerin hangi saat ve dakikada ziyaret edildiği detaylı bir şekilde kayıt altına alınıyor. Bu kayıt alma işlemi ekran görüntüleri ile desteklenerek deliller oluşturuluyor.

Keylogger bilgisayar üzerinde kullanılan sohbet ve anlık mesajlaşma uygulamalarındaki yazışmaları da kayıt altına alabilmekte. Hem gelen hem de giden mesajları kaydedebilen program görüntülü sohbetlerin ekran görüntülerini alabiliyor. Program mikrofonunuzu kullanarak odanızda ses kaydı almanızı da mümkün kılıyor. Keylogger'ı belli bir ses seviyesi aşıldıktan sonra kayda başlayacak şekilde yapılandırabiliyorsunuz.

Keylogger bilgisayarınızdaki dosyaları ve klasörleri de denetleyerek değiştirilen, dilinen veya taşınan dosya ve klasör adlarını size raporluyor.

Keylogger için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Keylogger crack, Keylogger serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Takip ve Filtreleme Yazılımları Popülerleri

 1. Charles
  CharlesHTTP Proxy Programı
 2. Casus Bilgisayar 007 (Keylogger)
  Casus Bilgisayar 007 (Keylogger)Bilgisayar Takip Yazılımı
 3. Keylogger
  KeyloggerBilgisayar Takip ve İzleme Yazılımı
 4. Sanal Takip
  Sanal TakipBilgisayar Takip Yazılımı
 5. Spyrix Free Keylogger
  Spyrix Free KeyloggerÜcretsiz Keylogger Takip Programı