Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
Maxthon

Maxthon

4.4.8.1000 (Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

45 Kullanıcı: 4.1/5

4.1
Maxthon
Özgür Çınardalı Son güncelleme 5 ay önce

Maxthon web tarayıcısı tüm kullanıcılar için tasarlanmış güçlü bir sekmeli internet gezgini. Tüm temel gezinti fonksiyonlarının yanında Maxthon Browser sizlere internet sörf deneyiminizi geliştirecek bir çok zengin özellik sunuyor.

Maxthon size rahat, eğlenceli ve kişisel web deneyimi yaşatacak tüm güzel özellikleri içererek geliyor. Maxthon, eski sürümlere göre daha fazla benzersiz özelliklere sahip. İçerik filtresi desteği bulunduran reklam engelleyici, internet üzerinden video/mp3 gibi dosyaların indirmenin en kolay hale getirildiği indirme yöneticisi gibi özellikler günlük ihtiyaçlar düşünülerek tasarlanmış. Web sayfalarında gezerken sadece yakalamak ve indirmek istediğiniz dosya türünü belirliyorsunuz ve tarayıcı sizin için gizli dosyaları bile buluyor.

Anti-Freeze
Gezinti sırasında tarayıcılarda donmalar meydana gelebilir. Maxthon'un donmaları ve kitlenmeleri engelleyen özelliği ile internet gezileri daha akıcı bir şekil alıyor.
 
Sekmeli Gezinti
Tüm web sayfaları yeni pencere yerine ana pencerenin içerisinde sekmeler halinde açılıyor ve böylece daha kolay bir ulaşım sağlanmış oluyor. Sağ tıklama menüsü üzerinde de nerdeyse tüm ortak işlemleri bulmanızda mümkün. Gelişmiş bu özellik tüm sekmeleri kapatma, tüm sekmeleri yenileme ve sekme kilitme gibi birçok kullanışlı seçenekte barındırıyor.
 
Mouse Gestures (Fare Kısayolları)
Fare'nin sağ tuşuna basılı tutun ve fare hareketleriyle tarayıcı özellikleri olan Geri, İleri, Yenile ve Sekme Kapat gibi komutları uygulayın. İsterseniz kurulum merkezinden kendi fare hareketlerinizi tanımlayabilirsiniz.

Magic Fill (Sihirli Doldurma)
İnternet siteleri ve web sayfalarındaki tüm formları Magic Fill özelliği ile tek bir tıklama sayesinde doldurun. Özellik nerdeyse tüm form boşluklarını otomatik olarak hatırlayabiliyor. İsterseniz bulunan bu form verilerinizi başka kullanımlar için kayıtta edebilirsiniz.
 
Screen Capture (Ekran Yakalama)
İsterseniz tüm ekranı, seçili bölgeyi, seçili pencereyi veya sayfa içeriğini resim olarak kaydedebilirsiniz. Hemde bunu ayrı bir programla değil tarayıcınızda bulunan özellikle yapabilirsiniz.
 
Maxthon'un gelişmiş pek çok özelliği internet işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış. Tek tuş ile sayfa veya sayfalar açma, favori internet adresleri ve favorilerin düzenlenmesi isimlendirilmesi, gizliliğinizi sağlamak için gelişmiş proxy ayarları, RSS ve Atom besleyicilerini okumak için Feed desteği, sürükle bırak desteği, Maxthon Smart Acceleration ile internet hızının maksimuma çıkarılması, sürekli ve yeni tehditlere karşı güvenlik güncellemeleri, eklenti ve tema desteği gibi özellikler bunların en başında gelenler.
4.0.3.6000 sürümü ile gelen yenilikler:
 • Giriş panelinde çalışmayan "Parolayı mı unuttunuz?" butonu onarıldı.
 • Geliştirici aracıyla ilgili problem onarıldı.
 • SkyNote'un senkronizasyon sorunu çözüldü.
 • YORUMCU
  Maxthon 4.4.6.1000 için YORUMCU dedi ki;

  Yorum icin yorum attım o yüzden bu programın icin yorum atmayı düsündüm fakat program icin fazla birsey dicek birsey yok saglam program ama yorum icin atıyorum bunu .

  Artı Yönleri: + Eksi Yönleri: -
 • paşalı
  5
  - Maxthon 4.4.6.1000 için paşalı dedi ki;

  maxthon kullanmayan browser kullanmış sayılmaz.

  Artı Yönleri: her tarafı Eksi Yönleri: üzgünüm ki yok
 • Alican
  Maxthon 4.4.6.1000 için Alican dedi ki;

  Çok hızlı ve kasmayan tarayıcı bu tarayıcıda diğer tarayıcılardan farklı bi şey hızı ve kasmama sorunu mesela haxball adlı oyunda chromede 250 lagken bu tarayıcıda sadece 16 işte bu yüzden Mathon

  Artı Yönleri: hızlı ve kasmayan Eksi Yönleri: yok
 • hakim
  1
  - Maxthon 4.4.6.1000 için hakim dedi ki;

  site gerçekten mükemmel bütün sitelerde filmler donarken bu program sayesinde filim keyfi yapabiiyoruz çok tanx
  -saygılaar hakim bey

  Artı Yönleri: +
 • Vedat
  Maxthon 4.4.6.1000 için Vedat dedi ki;

  Maxthon'u sürekli incelerim, her sürümünü daha gelişmiş olarak görürüm. Şu anda firefox kalitesine ulaşmış durumda. Ancak hız konusunda halen çok geride, hatta bu hız sorununu aşamadıkları için Nitro adında eklentisiz bir tarayıcı çıkarttılar, gayet de hızlı. Ne varki, günümüzde eklenti olmadan tarayıcı kullanmak neredeyse imkansız hale geldi. Nitro browsere en azından bir reklam engelleme eklentisi kurulsa eminim çok begenilecektir, ancak kendi sitesinde yapılan açıklamada hızdan düşecegi için bunun zayıf bir ihtimal olacagı söylendi. Bize de tek alternatif firefox kaldı...

Maxthon için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
569 / 160,724
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Tarayıcılar ve Gezginler Popülerleri

 1. Google Chrome
  Google ChromeHızlı, Sade ve Güvenli İnternet Gezgini
 2. Yandex Browser
  Yandex BrowserHızlı ve Sade İnternet Tarayıcısı
 3. Firefox
  FirefoxMozilla'nın Popüler İnternet Tarayıcısı
 4. Internet Explorer 10
  Internet Explorer 10Internet Explorer 10 Windows 7 Final Sürümü
 5. Yandex Browser Fenerbahçe
  Yandex Browser FenerbahçeYandex Browser Fenerbahçe Temalı İnternet Tarayıcısı