Mobogenie

Mobogenie

(Android)
Editör Puanı: 5/5
5

6 Kullanıcı: 4.8/5

4.8
Mobogenie
Mobogenie
Mobogenie
Mobogenie
Mobogenie
Mobogenie

Google Play gibi güvenebileceğiniz farklı bir uygulama mağazası denemek ister misiniz?

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

Mobogenie Market, Android telefon ve tabletlerde bulunması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Kullanıcılar uygulama ile yeni uygulamalar, oyunlar, zil sesleri ve duvar kağıtları keşfederek cihazlarına indirebilir. Uygulama sayesinde cihazlarınızı istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Yeni ve farklı uygulamalar keşfetmenizi sağlayan Mobogenie Market ile istediğiniz içeriklere sahip uygulamaları arayabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde yaptığınız aramalarda karşınıza en iyi uygulama sonuçları çıkacaktır. Uygulamanın marketi üzerindeki binlerce uygulama arasından işinize yarayacak olanları keşfederek hemen cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile birlikte Facebook ve Twitter üzerindeki en popüler konu ve başlıkları öğrenebilirsiniz. Mobogenie indirerek hem bir çok yeni oyun ve uygulama keşfetme şansını yakalıyor hem de birbirinden güzel zil sesi ve duvar kağıtları ile cihazınızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

Mobogenie (apk), sadece yeni uygulama, oyun, zil sesi ve oyunlar bulmanızı sağlayan basit bir uygulama değildir. Bu özelliklerinin yanında size yardım edebilmek için bazı diğer gelişmiş özelliklere sahiptir. Örneğin, kullanıcıları editörler tarafından seçilen ve önerilen en iyi seçenekleri görüntüleyebilirler. Bununla birlikte dünyaca popüler konular hakkındaki tüm içeriklere de uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden bulduğunuz herhangi bir içerikle ilgili aklınıza takılan birşey olduğunda ise inceleme kısmını okuyarak istediğiniz bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca diğer kullanıcıların yaptığı yorumlara da ulaşarak daha fazla bilgi edinebilmek mümkün.

Sorunsuz olarak çalışan ve rahatça kullanabileceğiniz uygulama ile birbirinden güzel uygulamalar, zil sesleri, oyunlar ve duvar kağıtları bularak Android cihazlarınızı ücretsiz olarak kişiselleştirebilirsiniz. Uygulama üzerindeki içerikler Google Play gibi güvenli bir kaynaktan alındığı için indireceğiniz herhangi bir içerik ile ilgili problem yaşamazsınız.

Not: Mobogenie APK dosyasını indirdikten sonra, telefonuzda açarak uygulamanın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Mobogenie için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
18,064 / 2,475,172
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.2 ve Üzeri
Üretici:
MoboGenie

Kişiselleştirme Popülerleri

 1. Mobogenie
  MobogenieAndroid için Kişiselleştirme Uygulaması
 2. 1Mobile Market
  1Mobile MarketAndroid İçin Alternatif Uygulama Marketi
 3. Clean Master
  Clean MasterAndroid Bellek Temizleme
 4. Emoji Keyboard
  Emoji KeyboardAndroid İçin Emoji Uygulaması
 5. Hareketli Duvar Kağıtları
  Hareketli Duvar KağıtlarıAndroid için Hareketli Duvar Kağıtları Uygulaması