Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
ooVoo

ooVoo

3.6.7.19 (Windows)
Editör Puanı: 4/5
4

18 Kullanıcı: 3.8/5

3.8
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
55 / 116,479
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
ooVoo Kayıt Ekranı
ooVoo Kayıt Ekranı

ooVoo, tüm dünyadaki arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ile görüntülü konuşma yapmanızı sağlayan ve ücretsiz bir programdır. Kullanımı ve kurulumunun kolaylığı yanında Türkçe olması sebebi ile popülaritesini gittikçe arttıran program şık arayüzüyle de farklılık yaratıyor. Yaratacağınız ooVoo hesabı ile görüntülü, yazılı ve sesli iletişim imkanı sunan program; internet üzerinden istediğiniz kişiler ile çok daha hızlı ve kolay iletişim kurmanıza olanak tanımaktadır.

Üstelik gelişmiş video özelliği ile 6 kişi ile aynı anda görüntülü konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz anlık yazı mesajlarına alternatif olarak anlık video mesajları da gönderebilir veya alabilirsiniz. Gelişmiş arama bölümü sayesinde ooVoo kullanıcısı arkadaşlarınızı bulabilir ve listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca ooVoo kullanıcılarının size daha kolay ulaşabilmesi için kişisel linkinizi oluşturabilir ve buradan size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Gizlilik özelliği, ooVoo hesabınızda bulunan kişileri isteğinize göre düzenleme imkanı sunar. Bu sayede istediğiniz kişiler ile konuşabilir, istemedikleriniz ile konuşmazsınız. Ayrıca listenizde bulunan kişiler ile dosya alışverişinde de bulunabilirsiniz. ooVoo, diğer mesajlaşma programlarına alternatif olarak kullanılabilecek oldukça hızlı ve gelişmeye devam eden kolay kullanımlı bir programdır.

ooVoo için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

ooVoo Ekran Görüntüleri

 • ooVoo Kayıt EkranıooVoo Kayıt Ekranı
 • ooVoo Giriş Ekranı 2ooVoo Giriş Ekranı
 • ooVoo Sohbet 3ooVoo Sohbet

Mesajlaşma Programları Popülerleri

 1. Skype
  SkypeSesli ve Görüntülü Konuşma Programı
 2. Windows Live Messenger
  Windows Live MessengerAnlık Mesajlaşma Programı
 3. Camfrog Video Chat
  Camfrog Video ChatGörüntülü Chat Programı
 4. SplitCam
  SplitCamWeb Kameranızı Birden Fazla Programla Kullanın
 5. CyberLink YouCam
  CyberLink YouCamWebcam Efekt Ekleme Programı