Photo Slide Show

Photo Slide Show

3.2
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
967 / 404,744
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Resim Editörleri #14
Photo Slide Show

Photo Slide Show ile Kolayca Slayt Gösterileri Oluşturabilirsiniz

Photo Slide Show bilgisayarınızda bulunan resimlerin tamamını tarayarak, görüntülemenizi aynı zamanda bu resimlerle çok şık slayt gösterileri hazırlamanıza yardımcı olur. Oluşturacağınız slayt gösterilerinize müzik ve animasyon eklemenize de izin veren Photo Slide Show ile slayt gösterilerinizi yüksek çözünürlüğe sahip filmler halinde kayıt edebilirsiniz.

BMP, JPEG, GIF, TGA gibi resim ve MP3, WAV, WMA, MPA, MP2, AU, AIF, AIFF, SND gibi ses dosyası formatlarını destekleyen Photo Slide Show bunun yanında Türkçe dil desteğinede sahiptir. Özellikle kaliteli slayt gösterileri oluşturmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için Photo Slide Show yardımcı bir programdır.

Programın geniş resim dosyası formatını desteklemesi ve Türkçe bir kullanım sunması ona benzerleri karşısında büyük bir avantaj kazandırmakta. Düğün, nişan, önemli gün ve toplantılar gibi etkinliklerde çektiğiniz fotoğrafları bir araya getirerek bir slayt gösterisi altında birleştirmek için Photo Slide Show yazılımından faydalanabilirsiniz. Program oldukça sade bir arayüze sahip. Slayt gösterisi hazırlama işini ve fotoğraf arasındaki geçişleri belirleme işini zahmetsizce halledebilmektesiniz.

Photo Slide Show için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Photo Slide Show crack, Photo Slide Show serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Resim Editörleri Popülerleri

 1. PhotoScape
  PhotoScapeÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 2. Adobe Photoshop
  Adobe PhotoshopProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 3. Picasa
  PicasaÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 4. ProShow Producer
  ProShow ProducerSlayt Şovu Hazırlama Programı
 5. Photo Watermark
  Photo WatermarkResme Yazı Yazma Programı