PhotoSlide

PhotoSlide

1.0.2
Editör Puanı: 3/5
3

Üye Puanı: 3/5

3

2 Üyenin Oyu

Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
39 / 46,814
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Kategori Sırası:
Resim Göstericiler #13
PhotoSlide

PhotoSlide yazılımının geliştiricisi uygulamayı yayından kaldırmıştır. Bu nedenle bu program yerine aşağıda yer alan alternatif yazılımı deneyebilirsiniz: 

Ashampoo Slideshow Studio
Ashampoo Slideshow Studio Slayt Gösterisi Hazırlama Programı

PhotoSlide, bilgisayarınızda ki resim dosyalarını CD'ye aktarıp, adeta bir sinema filmi gibi, arkaplana istediğiniz bir müziği(Wave.mp3) ekleyip sırayla resimleri izleyebilirsiniz. Ailenizin, sevgilinizin veya arkadaşlarınızın resimlerinden oluşan filmleri yapıp onları şaşırtmak elinizde.Ayrıca Resimleri Degisik stillerde efekt verebilirsiniz ve buda resimlerine canlılık katacaktır.Not: CD'yi oluşturmanız için bilgisayarınızda CD Kayıt cihazının olması gereklidir.

Bı Program ile Executable (.exe file)program gibi kayıt edersiniz, Screensaver (Windows)olarak kayıt edersiniz Video file olarak kayıt edersiniz, HTML Album olarak kayıt edersiniz PhotoSlide programının kendi dosyası olarak kayıt edebilirsiniz secim size kalmis.

Destekledigi Formatlar:jpeg, jpg, jpe, jfif, jif, bmp, dib, rle, win, vst, vda, tga, icb, tiff, tif, fax, eps, pcx, pcc, scr, rpf, rla, sgi, rgba, rgb, bw, psd, pdd, ppm, pgm, pbm, cel, pic, pcd, gif, cut, psp, png

PhotoSlide için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda PhotoSlide crack, PhotoSlide serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Resim Göstericiler Popülerleri

 1. IrfanView
  IrfanViewÜcretsiz Resim Gösterme Programı
 2. ACDSee Pro
  ACDSee ProProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 3. PhotoDVD
  PhotoDVDSlayt Gösterisi Yazılımı
 4. ViewNX
  ViewNXRAW ve NEF Dosya Formatı Gösterme Programı
 5. 7GIF
  7GIFHareketli GIF Oynatma Programı