PirateBrowser

PirateBrowser

0.6b
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

Üye Puanı: 5/5

5

1 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
86 / 13,106
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Tarayıcılar ve Gezginler #37
Üst menü
Üst menü

Son yıllarda hem ülkemizde hem de dünyanın geri kalanında sıklıkla uygulanan internet sansürleri nedeniyle sıkıntılar yaşayan kullanıcılar mevcut. Zira kullanıcıların hangi içeriklere ulaşmak istediklerine kendileri karar vermek istedikleri biliniyor ve bu sansür mekanizmalarının aşılabilmesi içib The Pirate Bay tarafından resmi olarak hazırlanan PirateBrowser web tarayıcısı ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

PirateBrowser aslında Firefox'un özelleştirilmiş bir versiyonu ve sıklıkla internetin derin kısımlarında dolaşmak için kullanılan Tor ile güçlendirilmiş durumda. Ancak kimlik gizleme özelliğine sahip olan Tor yerine Vidalia adlı bir versiyonu kullanan PirateBrowser, böylece pek çok özelliği kısıyor ve temel olarak sansürlerin çevresinden dolaşmayı amaçlıyor. Eğer çok daha gelişmiş proxy benzeri uygulamalar arıyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır ancak engelli web sitelerine giriş imkanı arıyorsanız PirateBrowser'ı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Temel olarak Firefox'u temel aldığı için kullanımında pek sıkıntı yaşamayacağınıza inandığım PirateBrowser'ın eklenti desteği ve kolay kullanımı işinizi görecektir. Sürekli olarak kullanmak yerine direkt olarak engelli sitelere erişim için kullanabileceğiniz tarayıcı özellikle destekleyici bir ürün olarak karşımızda. Önümüzdeki sürümlerinde çok daha geliştirilmesi ve internet özgürlüğüne imkan tanıması beklenen PirateBrowser'ı denemeyi unutmayın.

PirateBrowser için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

PirateBrowser Ekran Görüntüleri

 • Üst menüÜst menü
 • Vidalia arayüzü 2Vidalia arayüzü

Tarayıcılar ve Gezginler Popülerleri

 1. Google Chrome
  Google ChromeHızlı, Sade ve Güvenli İnternet Gezgini
 2. Firefox
  FirefoxMozilla'nın Popüler İnternet Tarayıcısı
 3. Yandex Browser
  Yandex BrowserHızlı ve Sade İnternet Tarayıcısı
 4. Internet Explorer 10
  Internet Explorer 10Internet Explorer 10 Windows 7 Final Sürümü
 5. Internet Explorer 8 (XP)
  Internet Explorer 8 (XP)Microsoft İnternet Gezgini