PowerISO

PowerISO

5.8
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe Fransızca Rusça Arapça ispanyolca
Geçen Hafta / Toplam:
1,422 / 278,871
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/WinME/Win2000/Win98
Kategori Sırası:
CD/DVD/Blu-ray Araçları #5
PowerISO

Disk İmaj ve Sanal Sürücü Programı

PowerISO CD/DVD/BD imaj dosya işlemleri için çok güçlü bir araç olarak önplana çıkan profesyonel bir program. Bu program ile ISO dosyaları yaratabilir, açabilir, düzenleyebilir, başka diskler üzerine yazabilir, sıkıştırabilir, şifreleyebilir, ayırabilir ve dosyalar üzerinde format dönüştürme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda 8 taneye kadar sanal sürücü oluşturmanıza izin veren PowerISO ile birden çok disk ile işlem yaparken artık hiç zorlanamayacaksınız hatta bu işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Nerdeyse tüm disk imaj dosya formatlarını (ISO, BIN vb.) destekleyen program basit arayüzü ve kolay kullanımı ile her düzeyden kullanıcıya hitap ediyor.

Context menü, kabuk entegrasyonu, sürükle bırak ve clipboard kopyala yapıştır desteği gibi özellikleri de bulunan program ile size lazım olan diskleri bilgisayarınızda imaj olarak saklayabileceksiniz. Türkçe dahil nerdeyse tüm dillere de desteği bulunan bu popüler araç deneme sürümünde 300 MB'lık boyuta kadar işlem yapmanıza izin verse de deneme süresi sınırsız tutulmuş durumda.

Sürekli olarak güncellenen ve geliştirilen bu yazılımın tam sürümü, sanal sürücü ve disk imajlarıyla sürekli içiçe olan bilgisayar kullanıcılar için verilen parayı hakedecek türden bir program.

PowerISO İçin Yapılan Yorumlar (32)

PowerISO için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda PowerISO crack, PowerISO serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

PowerISO Ekran Görüntüleri

 • PowerISO

CD/DVD/Blu-ray Araçları Popülerleri

 1. Nero
  NeroCD/DVD/Blu-ray Yazma Programı
 2. DAEMON Tools Lite
  DAEMON Tools LiteSanal Disk Oluşturma Programı
 3. Nero Free
  Nero FreeBedava Nero CD/DVD Yazma Programı
 4. BurnAware Free
  BurnAware FreeÜcretsiz CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı
 5. PowerISO
  PowerISODisk İmaj ve Sanal Sürücü Programı