Radmin

Radmin

3.5.1
Editör Puanı: 4/5
4

Üye Puanı: 3/5

3

2 Üyenin Oyu

Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
44 / 48,717
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Network #12
Radmin

Radmin (Remote Administrator) popüler, ödül kazanmış ve güvenli bir uzaktan kontrol yazılımıdır. Program sizlere bilgisayarınızdan uzaktayken bile gerçek zamanlı bağlantı yaparak sanki onun klavye ve faresini kullanıyormuşsunuz gibi kontrol etme olanağı sağlayan profesyonel bir yardımcı araçtır. Aynı bilgisayara, istediğiniz birçok yerden uzaktan kontrol bağlantısı yapabildiğiniz Radmin ile dosya transferi, yazılı ve sesli haberleşme, mesajlaşma, telnet bağlantısı ve görüntüleme yapabilir, tam kontrol modları ve çoklu monitör desteği gibi diğer kullanışlı özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Radmin benzersiz bir DirectScreenTransfer (Direkt Görüntü Transfer) teknolojisi kullanarak en düşük işlemci kullanımı ile sizlere çok hızlı bir şekilde diğer masaüstü görüntüsünü aynı anda elde etmeniz için gerekli seçenekleri ve hızı sağlıyor.

Radmin Windows XP,Vista ve 7 işletim sistemlerine tam destek veriyor. Kullanıcı Hesap Kontrolü ve Hızlı Kullanıcı Değiştirme gibi yeni özellikler de barındıran program kullanıcı doğruluğunu modifiye edilmiş Diffie-Hellman 2048 bit'lik algoritmalarla sağlıyor. Gelişmiş 256-bit AES şifrelemesi de internet bağlantısı üzerinden yapılan bütün veri transfer işlemlerinde açık konumda kalarak güvenliği sağlıyor.

Diğer güvenlik özellikleri arasında Windows Security, IP Filtrelemesi, kendini test eden Code Defense, NTLM/Kerberos ve Aktif Klasör desteği gibi seçenekler barındıran program uzaktan pc kontrolü konusunda gelişmiş özellikler ve seçenekler ile profesyonel bir çözüm sunuyor.

 • yusuf ezgin
  1
  - Radmin 3.5 için yusuf ezgin dedi ki;

  bunun yerine team viewer kullanın hem basit hem güvenli

 • hazar deniz
  Radmin 3.5 için hazar deniz dedi ki;

  windovs 8 uyumlu mu bilgi alabilirmiyim..

 • leonardo
  Radmin 3.5 için leonardo dedi ki;

  Tamindire teşekkürler. Paylaşımlarınızı cok bğeniyorum emeği gecen herkese cok teşekkür ederim.

 • Ziyaretçi
  5
  - Radmin için Ziyaretçi dedi ki;

  progam çok güzel ama diz üstüden masa üstüne baglanamadın acaba ekran çözünürlügü ile alakası vaqrmı birde buna benzer ayrıca sesde aktaran başka program varmı

 • Ziyaretçi
  Radmin için Ziyaretçi dedi ki;

  program hakkında bilgi verebilicek kullanıcı varmı?programı şirkette kullandık. remote dekstoptan daha çok localde takip amaçlı kullanımı için denedik fakat sadece izleyip duruyorsunuz. log tutyormu? kısıtlama verebiliyormu? kullanıcı radmini engelleyebiliyormu? serverdan mı yönetiliyor? ve kullanışlımı?şirkete kullandığımız active directoryden tutun modeme kadar portları, kısıtlamaları hepsini denedik. fakat şirketimiz çözüm ortaklığı yapmakta ve daha da kısıtlama durumumuz yok! program takip amaçlı kullanılabilirmi...

Radmin için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Network Popülerleri

 1. Hamachi
  HamachiSanal Ağ Oluşturma Programı
 2. MaryFi
  MaryFiKablosuz Bağlantı Noktası Programı
 3. TAMindir DNS Değiştirici
  TAMindir DNS DeğiştiriciDNS Sunucu Adresi Ayarlama Programı
 4. WTFast
  WTFastPing Düşürme Programı
 5. Wireless Password Recovery
  Wireless Password RecoveryKayıp Kablosuz Ağ Şifresi Bulma Programı