Rahatlatıcı sesler

Rahatlatıcı sesler

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
54 / 7,066
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.0 ve üstü
Kategori Sırası:
Ses ve Müzik #37
Rahatlatıcı sesler

Android için Rahatlatıcı Sesler uygulaması, gün içinde yaşadığınız stresten uzaklaşmanızı ve rahatlamanızı sağlayan harika bir uygulamadır.

Yoğun, gerginlik yaratan ve yorucu bir iş yaşamınız varsa ya da sadece günün rutininden uzaklaşarak dinginleşmenizi sağlayan bir etki arıyorsanız bu rahatlatıcı sesleri dinleyerek bir süre günlük yaşamınızdan uzaklaşabilirsiniz. Evde, ofiste ya da ders arasında okulda tüm gerilim ve stresten uzaklaşarak yenileneceksiniz. Dinlenmek için chill-out seçebilirsiniz. Bu sesler, rahatlatıcı atmosfer arayanlar için harika bir seçim olacaktır. Evinizde rahatlamak, motive olmak, ya da sadece ilham bulmak için chill-out arka plan müziği size yetecektir. Eğer huzur veren sesler dinlemek isterseniz ambient müziği tercih edebilirsiniz. Yorucu bir iş gününün ardından kulağınıza yatıştırıcı ve sakinleştirici ezgiler gelmesini arzu ederseniz en doğru seçim elbette soul sesleri olacaktır.

Uykuya dalmakta zorluk çekiyorsanız yine Android telefonunuza ya da tabletinize Rahatlatıcı Sesler uygulamasını yükleyip çalıştırarak uyku seslerini dinleyebilirsiniz. Ne kadar rahat şekilde uyuduğunuza siz bile şaşıracaksınız. Bu seslerden istediğinizi alarm sesi olarak ayarlamanız da mümkündür.

Rahatlatıcı sesler için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Ses ve Müzik Popülerleri

 1. iPhone Zil Sesleri
  iPhone Zil SesleriAndroid İçin iPhone Zil Sesleri Uygulaması
 2. MP3 indir
  MP3 indirAndroid için MP3 İndirme Uygulaması
 3. RADYO
  RADYOAndroid için Ücretsiz Radyo Dinleme Uygulaması
 4. Youtube MP3 İndir
  Youtube MP3 İndirAndroid için YouTube'dan MP3 İndirme Uygulaması
 5. En Populer Zil Sesleri
  En Populer Zil SesleriAndroid İçin En Populer Zil Sesleri Uygulaması