Recover My Files

Recover My Files

5.2.1.1964
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1,723 / 596,822
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Dosya Kurtarma #3
Recover My Files

Recover My Files, kullanıcıların sabit diskleri üzerinden silinen dosyaları geri getirebilmeleri veya başka bir deyişle silinen verilerini kurtarabilmeleri için geliştirilmiş olan profesyonel bir veri kurtarma yazılımıdır.

Bilgisayarınız üzerinden silinmiş olan döküman, resim, video, e-posta ve çok daha fazlasını geri getirmenize olanak sağlayan program, format attıktan sonra yedeklemeyi unuttuğunuzu fark ettiğiniz verileri kurtarmak için mükemmel bir çözüm sunmaktadır.

Sabit diskiniz veya sabit diskiniz üzerinde yer alan bölümler üzerinde meydana gelen hatalar sonucu kaybolan veya silinen dosyalarınızı da kurtarabileceğiniz program sayesinde, tüm verilerinizi kurtarmak sizin elinizde.

Program yardımıyla silinen verilerin yer aldığı sabit diskinizi seçerek öncelikle genel bir tarama işlemi yapmanız gerekiyor. Oldukça hızlı şekilde tamamlanan tarama işleminin ardından geri dönüştürebileceğiniz verilerin yer aldığı bir liste karşınıza geliyor ve bu liste üzerinde yer alan verilerden istediklerinizi seçerek geri dönüştürme işlemine başlayabiliyorsunuz.

Küçük dosyalar için geri dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan program yardımıyla format atılmış olan bir diski tamamen geri dönüştürmek istediğiniz zaman, sizin de tahmin edebileceğiniz gibi işlem süresi oldukça uzamaktadır.

Oldukça anlaşılır ve kolay kullanılabilir bir arayüze sahip olan program üzerinde yer alan tüm fonksiyonlar program penceresi üzerinde yer almaktadır ve istediğiniz tüm işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Kurtarılabilecek olan verilerin yer aldığı listeyi istediğiniz zaman dışarı bir metin belgesi olarak aktarabilir ve daha sonra istediğiniz zaman bu listeyi kontrol ederek, ihtiyacınız olan dosyalara karar verebilirsiniz.

Deneme sürümünde kurtarabileceğiniz tüm dosyaları görüntüleyebiliyor olsanız da dosyaları geri dönüştürme işlemini gerçekleştiremiyorsunuz. Eğer liste üzerinde yer alan ve mutlaka geri dönüştürmeniz gereken verileriniz varsa; programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

Recover My Files için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Recover My Files crack, Recover My Files serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Dosya Kurtarma Popülerleri

 1. Recuva
  RecuvaSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 2. 7-Data Card Recovery
  7-Data Card RecoveryHafıza Kartı Veri Kurtarma Programı
 3. Recover My Files
  Recover My FilesSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 4. DiskDigger
  DiskDiggerÜcretsiz Dosya Kurtarma Aracı
 5. UndeleteMyFiles
  UndeleteMyFilesSilinen Dosyaları Geri Getirme