Recuva

Recuva

1.53.1087
Editör Puanı: 5/5
5

135 Kullanıcı: 4.4/5

4.4
Recuva
Recuva
Recuva
Recuva
Recuva
Recuva

Yanlışlıkla Sildiğiniz Dosyaları Recuva ile Geri Getirebilirsiniz

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 ay önce

Recuva kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. 

Günlük hayatımızda bilgisayarımızı kullanırken istenmeyen şekilde önemli dosyalarımızı silebiliyoruz. Geri Dönüşüm Kutusu'nu yanlışlıkla boşaltmamız veya Shift+Del tuşlarını yanlış kullanmamız hassas dosyalarımızın kaybolmasına neden olabiliyor. Bunun yanında USB bellekler ve hafıza kartlarının yapıları gereği bu taşınabilir depolama birimlerinden sildiğimiz dosyalar Geri Dönüşüm Kutusu'na gönderilmemekte ve bu dosyaları normal yollarla geri getirmek mümkün olmamaktadır.

İşte bu tip durumlarda Recuva kullanabilir ve normal yollarla kurtaramadığımız dosyaları geri getirebiliriz. Recuva bize kolay bir kullanım sunmaktadır. Programın sihirbaz tabanlı arayüzü bize dosya kurtarma işlemlerinde adım adım eşlik ediyor ve ihtiyacımızı karşılamamıza yardımcı oluyor. Recuva kullanara resim, müzik ve video dosyalarının yanında sıkıştırılmış arşiv dosyaları, ofis dökümanları ve daha birçok farklı türde dosyayı kurtarabiliyoruz.

Recuva'nun dosya kurtarma konusunda sahip olduğu güzel bir özellik size kurtarmak istediğiniz dosya türünü belirleme olanağı vermesidir. Bu özellik sayesinde aradığınız dosyalara daha kolay erişebilir ve dosya kurtarma işlemini daha kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Recuva silinen dosyalar için standart arama yapabildiği gibi standart arama sonucu bulamadığınız dosyalar için daha kapsamlı arama modu da sunmaktadır. Bu derin arama modu saytesinde tespit edilmesi güç olan silinmiş dosyaları bulabiliyorsunuz.

Recuva ile silinmiş dosyaları aradığınızda sonuçlar size ayrı bir pencerede verilir ve resim ve video türü dosyalar için küçük önizleme görüntüleri sunulur. Bu sayede bulmak istediğiniz dosyaya daha kolay ulaşabilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Recuva için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Recuva crack, Recuva serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
2,932 / 1,306,774
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win8.1
Üretici:
Piriform Ltd

Dosya Kurtarma Popülerleri

 1. Recuva
  RecuvaSilinen Dosyaları Geri Getirme Programı
 2. 7-Data Card Recovery
  7-Data Card RecoveryHafıza Kartı Veri Kurtarma Programı
 3. UndeleteMyFiles
  UndeleteMyFilesSilinen Dosyaları Geri Getirme
 4. Disk Drill
  Disk DrillÜcretsiz Veri Kurtarma Programı
 5. 7-Data Recovery Suite
  7-Data Recovery SuiteSilinen Dosyaları Kurtarma Programı