Sahibinden.com

Sahibinden.com

(Android)
Editör Puanı: 5/5
5
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
591 / 16,308
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.3 ve üzeri
Üretici:
Kategori Sırası:
Yaşam #7
Sahibinden.com

Sahibinden.com Android uygulaması ile online ürün alım ve satımları ile uğraşanların işi oldukça kolaylaşıyor diyebilirim. Zira bilgisayar başında kalmadan dilediğiniz her yerden satış ve alış işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanıyan uygulama, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve çok kolay kullanılabilir bir yapıya sahip. Dolayısıyla bilgisayarda bulunan site arayüzünden çok uzaklaşmadan tüm yapmak istediklerinizi Sahibinden.com mobil uygulaması üzerinden yapmanız mümkün.

Uygulamayı kullanarak satış yapılan kategorileri tarayabiliyor, buradan dilediğiniz markalara ulaşabiliyor ve aynı zamanda ilanlara teker teker göz atabiliyorsunuz. İlanlarda bulunan detayların yanında kullanıcı açıklamalarını okumak ve aynı zamanda ilanı veren kişinin telefon numarasını aramak da uygulama içerisinde mümkün.

Elbette sıfırdan ilan vermek isteyenler de yeni ilan yaratma olanaklarından faydalanabiliyorlar. GeT ilanları verebilme özelliği sayesinde hem alıcının hem de satıcının güvenle alışveriş yapabilecekleri bir ortam da oluşmuş oluyor.

Hoşunuza giden ilanları favorilere ekleme veya satıcılara sorular sorma gibi özellikler de unutulmayanlar arasında. Uygulamanın Sahibinden.com web sitesinden herhangi bir eksiği olmadığını, hatta daha hızlı ve kolay kullanılabilir bir yapıya sahip olduğunu da belirtmek gerek.

Eğer karşılaştığınız ürün ilanlarını dostlarınızla da paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken varolan sosyal paylaşım butonlarını kullanarak sosyal hesaplarınızda paylaşmak. Uygulamayı denemelerimiz sırasında herhangi bir sorun ya da performans sıkıntısıyla da karşılaşmadığımızı belirtmek gerek.

Sahibinden.com için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Yaşam Popülerleri

 1. Wattpad
  WattpadAndroid İçin E-Kitap Okuma Uygulaması
 2. Ezan Vakti / Namaz Saati
  Ezan Vakti / Namaz SaatiAndroid İçin İslami Bilgiler Paketi Uygulaması
 3. İnternetsiz Kuran-ı Kerim
  İnternetsiz Kuran-ı KerimAndroid İçin Kur'an-ı Kerim Uygulaması
 4. Namaz Vakitleri
  Namaz VakitleriAndroid İçin Namaz Vakitleri Öğrenme Programı
 5. Kıble Pusulası
  Kıble PusulasıAndroid İçin Kıble Yönü Bulma Pusula Uygulaması

Sahibinden.com Diğer Versiyonları

Sahibinden.com Diğer Platformları