Samsung PC Studio

Samsung PC Studio

7.2.24.9
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
578 / 56,394
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Araçlar #1
Samsung PC Studio

Samsung dünya üzerindeki mobil telefon üreticileri arasında ilk 5'te yer alıyor. Bu yüzden ürettiği mobil telefonların kullanımı kolaylaştırabilmek için kendi yönetim uygulamasını oluşturarak müşterilerinin bundan ücretsiz faydalanmasını sağlıyor.

Samsung PC Studio, Samsung marka cihazınızı USB kablosu, kızılötesi, bluetooth veya seri kablo ile bilgisayara bağlamanızı sağlar.

Bu programı kullanarak iletişim bilgilerinizi, ajandanızı ve e-mail'lerinizi senkronize edebilirsiniz. Genel olarak bilgisayar ile mobil cihaz arasında dosya transferi yapabilmek amacıyla kulanılan bu uygulama ile telefonunuzdaki bilgileri yedekleyebilir, mesaj yazarak gönderebilirsiniz. Outlook ve Lotus gibi bildiğimiz mail hizmeti sağlayıcılarına senkronize imkanı bulunan bu uygulama Samsung müşterileri için kullanılması zorunlu bir yardımcı.

Samsung PC Studio, mobil cihazınıza Java veya Symbian uygulamaları yüklemek isterseniz oldukça kullanışlı ve güzel bir uygulama. Yapmanız gereken tek şey dosyaları sürükleyerek bırakmak. Ayrıca müzik dosyaları oluşturarak bu dosyaları telefonunuza bir kaç tıklama işlemi atabilirsiniz.

Programın arayüzü diğer güzel özelliklerine göre biraz geride kalmış. Kullanışlı olmayan bir arayüze sahip. Bu yüzden programa alışmanız biraz zaman alabilir. Fakat programın bütün özelliklerinin dosya menüsü altında bulunması size yardımcı olacaktır.

Samsung PC Studio için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Araçlar Popülerleri

 1. Samsung PC Studio
  Samsung PC StudioSamsung Bilgisayar Stüdyosu
 2. Hauberk PC Doctor
  Hauberk PC DoctorBilgisayar Bakım ve Hızlandırma Programı
 3. Stellar Phoenix Photo Recovery
  Stellar Phoenix Photo RecoveryAndroid Cihazlar İçin Data Kurtarma Programı
 4. Game Fire
  Game FireOyun Hızlandırma Programı
 5. Tinkerplay
  Tinkerplay3 Boyutlu Yazıcılarla Uyumlu Tasarım Uygulaması