Tam Toolbar

Tam Toolbar

Editör Puanı: 5/5
5

Üye Puanı: 4.6/5

4.6

3 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
61 / 22,424
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Kategori Sırası:
Eklentiler #39
Tam Toolbar

TAMbar adını verdiğimiz Tamindir Araç Çubuğu sizi rahatsız etmeyecek şekilde hazırlandı. Araç çubuğu sayesinde kullandığınız tarayıcıdan daha fazla faydanalabilirsiniz. TAMbar'da bulunan kısayollar sayesinde günlük yaptığınız işlemler hızlanabilir. Tek tıklamayla oyun oynayabilir, haber sitelerini takip edebilir veya sevdiğiniz dizileri televizyon kanallarını kullanarak izleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Tam Toolbar'ın özellikleri:

 • Arama: Tamindir.com başta olmak üzere Wikipedia, Youtube, Facebook, Twitter ve Flickr gibi popüler sitelerde hızlı arama yapabilirsiniz.

 • Sosyal Ağlar ve Video Siteleri: Facebook, twitter, hi5 benzeri sosyal ağ sitelerinin kısayolları bulunuyor. Ayrıca yerli ve yabancı video sitelerine de tek tıklama ile ulaşabilirsiniz.

 • Gerekli Linkler: Günlük hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz canlı maç sonuçları takip etme, ip numaranızı öğrenme, adsl ve TC kimlik numaranızı sorgulama ve namaz vakitlerini öğrenme gibi birçok faydalı link bulunuyor. Bu listeye yeni bir gerekli link eklemek için aynı sekmede bulunan istek formunu doldurabilirsiniz.

 • En Yeni Flash Oyunlar: Birçok kategoride binlerce flash oyun bulabilir ve ilgilendiğiniz oyunu aynı ekranda tamamen reklamsız bir şekilde oynayabilirsiniz.

 • Yerli ve Yabancı Radyolar: Hem Türkçe hemde yabancı dilde yayın yapan birçok radyoyu listeden seçerek dinleyebilirsiniz.

 • Televizyon: İnternet üzerinden yayın yapan televizyon kanallarına tek tuşla ulaşabilir ve internette dolaşırken aynı zamanda sevdiğiniz programları takip edebilirsiniz.

 • Online Çeviri Hizmeti: Bu kısayolu kullanarak Türkçe-İngilizce veya İngilizce-Türkçe sözlükten faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda onlarca dili istediğiniz dile tercüme edebilirsiniz.

 • Günlük Gazeteler: Hergün interneti kullanarak gazeteleri takip ediyorsanız bu kısayolu kullanarak onlarca gazeteye kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Türkiye Haritası: Google Maps alt yapısı kullanılarak oluşturduğumuz bu kısayolda Türkiye haritasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca bölge bölge şehirlere göz atabilirsiniz.

 • Hava Durumu: Bu kısayolun üzerine geldiğinizde bulunduğunuz şehirle ilgili günlük hava durumuna ulaşabilir yada şehir değiştirerek başka şehirlerin hava durumuna ulaşabilirsiniz.

 • Tamindir.com başta olmak üzere CNT Bilişim'e ait birçok siteye eklenen yeni içerikleri buradan takip edebilir ve yeni programları, haberleri ve oyunları inceleyebilirsiniz.
Güncellemeler:

18.02.2011
Yeni radyolar eklendi, toplamda 27 adet sorunsuz radyo sayısına ulaşılmıştır. Ayrıca istekler üzerine yeni gazete ve TV kanalları eklenmiştir. Eklenmesini istedikleriniz için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Tam Toolbar için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Eklentiler Popülerleri

 1. Chrome AdBlock
  Chrome AdBlockChrome Reklam Engelleme Eklentisi
 2. Google Chrome için Yandex Eklentisi
  Google Chrome için Yandex EklentisiYandex Görsel Favoriler Eklentisi
 3. Video DownloadHelper
  Video DownloadHelperFirefox Video İndirme ve Format Dönüştürme Eklentisi
 4. Adblock Plus
  Adblock PlusFirefox Reklam Engelleme Eklentisi
 5. anonymoX
  anonymoXFirefox için Anonim Gezinti Eklentisi