Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
Tango

Tango

1.6.14117 (Windows)
Editör Puanı: 4/5
4

38 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1,549 / 932,199
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Mesajlaşma Programları #2
Tango

Bu Program İle Aynı Anda Birçok Kişiyle Video Görüşmeleri Gerçekleştirebiliyoruz

Tango eğer arkadaşlarınızla veya yakınlarınızda kolay bir şekilde görüntülü sohbet yapmak isterseniz faydalanabileceğiniz kullanışlı birgörüntülü görüşme programı. 

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir program olan Tango'yu ile farklı kişilerle iletişim kurabilmek için ilk olarak kendinize bir kullanıcı hesabı yaratmanız gerekiyor. Bu iş için sizden cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz, isim ve soyisminiz gibi bilgiler isteniyor. Gerekli bilgileri girdiğinizde kullanıcı hesabınız açılıyor. Bu adımdan sonra arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi Tango kişi listenize ekleyebiliyorsunuz.

Tango ile dilerseniz anlık mesajlaşma yapabiliyorsunuz. Program grup sohbetini de destekliyor. Tango'nun güzel yönü ise farklı platformlarda Tango kullananan kullanıcıları bir araya getirmesi. Yani Android, iOS veya Windows Phone cihazında Tango yüklü olan mobil kullanıcılarla Tango bilgisayar yazılımı aracılığıyla yazışabiliyor ve video görüşmesi yapabiliyorsunuz. Yazılımın bu özelliği nedeniyle Tango oldukça popüler bir görüntülü sohbet çözümü.

Tango görüntülü konuşma ve mesajlaşma işini internet bağlantınızı kullanarak gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bu sayede eğer bir WiFi bağlantısına sahipseniz sınırsızca video sohbet ve mesajlaşma yapabilirsiniz. Cep telefonlarınızda bu özellik daha da kullanışlı hale geliyor.

Tango fotoğraflar paylaşmanıza, kendi profilinizi seçeceğiniz fotoğraflarla kişiselleştirmenize, fotoğraflara yorum bırakmanıza ve fotoğrafları beğenmenize izin veriyor. Tango çıkartmalarını kullanarak yazışmalarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Tango'nun bilgisayar yazılımının arayüzü tıpkı iPhone arayüzü gibi görünüyor. Dilerseniz Tango'nun arayüzünü ayarlar sekmesinden klasik Windows arayüzüne dönüştürebilirsiniz.

Tango için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Mesajlaşma Programları Popülerleri

 1. Skype
  SkypeSesli ve Görüntülü Konuşma Programı
 2. Tango
  TangoÇoklu Sohbet ve Video Konferans Programı
 3. Windows Live Messenger
  Windows Live MessengerAnlık Mesajlaşma Programı
 4. Camfrog Video Chat
  Camfrog Video ChatGörüntülü Chat Programı
 5. CyberLink YouCam
  CyberLink YouCamWebcam Efekt Ekleme Programı