Tivibu

Tivibu

Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
796 / 237,650
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
TV-Radyo #7
Tivibu İzle
Tivibu İzle
Tivibu Artı Yönleri
 • + Kiralama imkanı
 • + Kaydetme, ileri / geri sarma
Tivibu Eksi Yönleri
 • - Ücretsiz seçenek yok
 • - Sadece TTnet üyeleri kullanabilir

TTNET'in internet üzerinden televizyon izlemenize olanak tanıyan sersivisi Tivibu ile bilgisayarınız üzerinden internet bağlantınız aracılığıyla yerli ve yabancı birçok televizyon kanalına ulaşabilirsiniz. Hatta televizyonlarda yayınlanmış birçok programı yayınlanma tarihinden 1 hafta sonra bile istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, istediğiniz kadar izleme şansına sahipsiniz.

Tivibu üzerinde izleyebileceğiniz toplam 93 kanal bulunmaktadır ve bu sayı günden güne artmaktadır. Spor kanallarından, belgesel kanallarına kadar birçok televizyon kanalını Tivibu aracılığıyla bilgisayarınızın karşısına geçip rahatça izleyebilirsiniz.

Tivibu'nun ayrıcalıklarından birisi de yerli ve yabancı filmlere, dizilere, müzik kliplerine, belgesellere, çizgi filmlere ve daha birçok zengin video içeriğine istediğiniz zaman erişebiliyor olmanızdır. Tivibu'nun Seç-İzle uygulaması sayesinde abonelik türünüze dahil olan binlerce içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz veya Kırmızı Halı klasöründe vizyondan kalkmış en yeni sinema filmlerini kiralayarak izleyebilirsiniz.

Tivibu ile sevdiğiniz televizyon programlarını veya dizilerini kaçırmak gibi bir derdiniz olmayacak. İzlemek istediğiniz diziyi veya programı kaçırdıktan sonra bir hafta içerisinde Tivibu üzerinden izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Tivibu'nun tüm bu güzel özelliklerinden yararlanabilmek için TTNET üzerinden Tivibu paketlerinden size uygun olanı satın almanız gerekmektedir. Sonrasında sizin için hazırlanan kullanıcı hesabıyla programı indirerek giriş yapabilir ve ardından bilgisayarınızın başında televizyon izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tivibu için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Tivibu Ekran Görüntüleri

 • Tivibu İzleTivibu İzle
 • Tivibu Üye Girişi 2Tivibu Üye Girişi
 • Tivibu Kanal Listesi 3Tivibu Kanal Listesi
 • Tivibu TV Rehberi 4Tivibu TV Rehberi

TV-Radyo Popülerleri

 1. SopCast
  SopCastOnline Video ve Ses Yayını Yapma Programı
 2. Antensiz TV
  Antensiz TVİnternet Televizyon - Radyo Programı
 3. EXARadyo
  EXARadyoRadyo Dinleme Programı
 4. TV
  TVÜcretsiz Televizyon İzleme Programı
 5. Smarttürk Web TV
  Smarttürk Web TVTV ve Radyo İzleme Programı