Turkcell Müzik

Turkcell Müzik

(Android)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
218 / 16,935
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 3.0 ve üzeri
Üretici:
Kategori Sırası:
Ses ve Müzik #24
Turkcell Müzik

Turkcell Müzik uygulaması, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip her an istediğiniz müziği dinlemenizi sağlayacak bir müzik uygulamasıdır. Turkcell tarafından geliştirilen bu uygulama ile nerede ve ne zaman canınız isterse istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüzle tasarlanmış olan uygulama ile 3 milyondan fazla şarkı dinleyebilir, yeni müzikler keşfedebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İstediğiniz müziği sanatçıya, şarkıya veya albüme göre arayabilirsiniz.

Ayrıca pop, rock, caz, rap gibi aklınıza gelebilecek 16 adet farklı radyo türünü seçebilir, böylece beğendiğiniz tarzdaki şarkıların uygulama tarafından size önerilmesini sağlayabilirsiniz. Yine sevdiğiniz bir sanatçıyı kaydettiğinizde size benzer sanatçıları da önerir.

Artık internet bağlantısına da ihtiyaç duymayan uygulama ile ister beğendiğiniz şarkıları telefonunuza indirir ister de önceden oluşturduğunuz şarkı listelerini daha sonra çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise müzik arşivi özelliği. Bu sayede son 6 ay içinde satın aldığınız tüm müzikleri ister mobil cihazınızdan ister bilgisayarınızdan görüntüleyebiliyor, hatta diğer cihazlarınıza taşıyabiliyorsunuz.

Eğer siz de bir müzik tutkunuysanız ve her an müzik dinlemeden yaşayamam diyorsanız, Turkcell Müzik uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.

Turkcell Müzik için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Ses ve Müzik Popülerleri

 1. iPhone Zil Sesleri
  iPhone Zil SesleriAndroid İçin iPhone Zil Sesleri Uygulaması
 2. MP3 indir
  MP3 indirAndroid için MP3 İndirme Uygulaması
 3. RADYO
  RADYOAndroid için Ücretsiz Radyo Dinleme Uygulaması
 4. Fenerbahçe Marşları
  Fenerbahçe MarşlarıAndroid İçin Fenerbahçe Marşları Uygulaması
 5. Music Volume EQ
  Music Volume EQAndroid için Ses Yükseltme Programı

Turkcell Müzik Diğer Versiyonları

Turkcell Müzik Diğer Platformları